Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber καλώδιο patch

SM 9/125 μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών SMA σε SMA με Ferrule ανοξείδωτου

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

SM 9/125 μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών SMA σε SMA με Ferrule ανοξείδωτου

Κίνα SM 9/125 μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών SMA σε SMA με Ferrule ανοξείδωτου προμηθευτής
SM 9/125 μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών SMA σε SMA με Ferrule ανοξείδωτου προμηθευτής SM 9/125 μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών SMA σε SMA με Ferrule ανοξείδωτου προμηθευτής SM 9/125 μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών SMA σε SMA με Ferrule ανοξείδωτου προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  SM 9/125 μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών SMA σε SMA με Ferrule ανοξείδωτου

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: RoHS, UL, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Fapc-APAPS1

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα/εσωτερικό χαρτοκιβώτιο/εξωτερικό χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Σκοινί μπαλωμάτων ινών Si Υποδοχή σύνδεσης Fiber: Μέταλλο SMA
Ferrule υλικό: ανοξείδωτο ατσάλι Τύπος Fiber: οπτική ίνα του (SI) βημάτων ή εκλεπτυμένη ίνα (ΓΠ)
Μήκος κύματος εργασίας: 1310~1550nm Χρώμα σακακιών: κίτρινο

Fapc-APAPS1, SMμονοκατευθυντικόσκοινί 9/125μπαλωμάτωνοπτικών ινώνSMAσεSMA με ferrule ανοξείδωτου

 

Υπάρχουν πολλά είδη ίνας, και οι λειτουργίες και οι αποδόσεις είναι διαφορετικές σύμφωνα με τις διαφορετικές εφαρμογές. Αλλά για τη οπτική ίνα που χρησιμοποιεί στην καλωδιακή τηλεόραση και την επικοινωνία, το σχέδιο και η αρχή κατασκευής είναι βασικά τα ίδια, όπως: με τη μικρή απώλεια με ορισμένες εύρος ζώνης και διασπορά εύκολος για την τηλεγράφηση εύκολος για τη ενοποίηση με την υψηλή αξιοπιστία απλός για να κατασκευάσει, χαμηλότερο κόστος και ούτω καθεξής. Η ταξινόμηση της οπτικής ίνας είναι κυρίως με το μήκος κύματος εργασίας, τη διανομή δείκτη διάθλασης, τον τρόπο μετάδοσης, τις πρώτες ύλες και τις μεθόδους κατασκευής.

1, λειτουργούν μήκος κύματος: υπεριώδης ίνα, αξιόλογη οπτική ίνα, κοντά στην υπέρυθρη ίνα, υπέρυθρη ίνα (0.85μm, 1.3μm, 1.55μm).

2, διανομή Δείκτη διάθλασης: οπτική ίνα του (SI) βημάτων, κοντά στην ίνα βημάτων, εκλεπτυμένη ίνα (ΓΠ), και άλλη (όπως ο τύπος τριγώνων, ο τύπος W, ο τύπος ζουλιγμάτων, κ.λπ.).

3, τρόποι μετάδοσης: single-mode ίνες (συμπεριλαμβανομένης της πόλωσης που διατηρούν τις ίνες, μη της πόλωσης που διατηρεί τις ίνες), πολλαπλού τρόπου ίνες.

4, πρώτες ύλες: ίνα χαλαζία, πολλών συστατικών ίνα υάλου, πλαστική οπτική ίνα, σύνθετη ίνα (όπως η πλαστική επένδυση, ο υγρός πυρήνας ινών, κ.λπ.), υπέρυθρα υλικά, κ.λπ… που μπορεί επίσης να διαιρεθεί σε ανόργανα υλικά (άνθρακας, κ.λπ.), υλικά μετάλλων (χαλκός, νικέλιο, κ.λπ.) και πλαστικά σύμφωνα με τα υλικά επιστρώματος.

5, μέθοδος κατασκευής: προ πλαστική αξονική απόθεση φάσης ατμού (VAD), μέθοδος του (CVD) απόθεσης χημικού ατμού, σύροντας τη μέθοδο σωλήνων (ράβδος intube) και τη διπλή μέθοδο χοανών και ούτω καθεξής.

 

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών του Fiberall SMA σε SMA είναι με τη οπτική ίνα βημάτων Si και εκλεπτυμένη η ΓΠ οπτική ίνα είναι επίσης διαθέσιμη. Ο άλτης οπτικών ινών SMA μας είναι διαθέσιμος με τους συνδετήρες SMA 905 ή SMA 906 και οι συνδετήρες ινών SMA 905 είναι διαθέσιμοι με ανοξείδωτα ferrules κραμάτων ή ανοξείδωτου.

 

Προδιαγραφές προϊόντων

 

Αριθμός προϊόντων Fapc-APAPS1
Περιγραφή προϊόντων SMA 905 – SMA 905 simplex 3.0mm σκοινιού SM μπαλωμάτων ινών κίτρινο
Τύπος συνδετήρων SMA905
Τύπος ινών Ίνα υάλου SM 9/125um, ίνα βημάτων Si (η ίνα κλίσης ΓΠ είναι προαιρετική)
Αριθμητικό άνοιγμα NA0.22, NA0.37
Επιλογές διαμέτρων OD2.0mm ή 3.0mm (simplex)
Υλικό θηκών PVC, LSZH, TPU για τις επιλογές
Χρώμα καλωδίων Πορτοκαλιά, κίτρινα, μπλε, μαύρα και ούτω καθεξής 12 χρώματα για τις επιλογές
Συνολικό μήκος 0,5 σε 100meters ή προσαρμοσμένος
Ferrule υλικό Μέταλλο (ανοξείδωτο κράμα ή ανοξείδωτο)
Μήκος κύματος εργασίας 1310nm, 1550nm
Λειτουργούσα θερμοκρασία -45 ℃ σε +75 ℃

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

1, κατάλληλος για την εφαρμογή υψηλής δύναμης όπως ο εξοπλισμός δοκιμής, δίκτυα δεδομένων, στρατιωτικός εξοπλισμός, ιατρικός εξοπλισμός και ούτω καθεξής

2, και κεραμικό και ferrule μετάλλων είναι διαθέσιμα για τις επιλογές

3, ο μονοκατευθυντικός ή διπλός, ενιαίος τρόπος ή πολλαπλού τρόπου είναι διαθέσιμοι

4, με την υψηλή επιστροφής απώλεια και τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής

5, τυποποιημένος συνδετήρας SMA με την υψηλές αξιοπιστία και τη σταθερότητα.

SM 9/125 μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών SMA σε SMA με Ferrule ανοξείδωτου

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα