Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber καλώδιο patch

Χρήση LC CATV στο simplex αλτών SMF οπτικών ινών LX.5 με κεραμικό Ferrule

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Χρήση LC CATV στο simplex αλτών SMF οπτικών ινών LX.5 με κεραμικό Ferrule

Κίνα Χρήση LC CATV στο simplex αλτών SMF οπτικών ινών LX.5 με κεραμικό Ferrule προμηθευτής
Χρήση LC CATV στο simplex αλτών SMF οπτικών ινών LX.5 με κεραμικό Ferrule προμηθευτής Χρήση LC CATV στο simplex αλτών SMF οπτικών ινών LX.5 με κεραμικό Ferrule προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Χρήση LC CATV στο simplex αλτών SMF οπτικών ινών LX.5 με κεραμικό Ferrule

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: RoHS, UL, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Fapc-XPLPS1

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα/εσωτερικό χαρτοκιβώτιο/εξωτερικό χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: LX.5 σκοινί μπαλωμάτων ινών Τύπος σύνδεσης: Lc-LX.5
Κανάλι ινών: Ενιαία ίνα Ferrule τύπος: 1.25mm κεραμικό
Τύπος Fiber: OS1 ή OS2 εφαρμογή: Καλωδιακή τηλεόραση

Fapc-XPLPS1, χρήση LC CATV στο simplex σκοινιού SMF μπαλωμάτων οπτικών ινών LX.5 με κεραμικό Ferrule

 

Ο άλτης οπτικής ίνας χρησιμοποιείται ως σύνδεση άλματος μεταξύ της συσκευής ινών και της σύνδεσης οπτικών ινών. Είναι με το προστατευτικό στρώμα έξω και γενικά χρησιμοποιημένος στη σύνδεση μεταξύ της οπτικής συσκευής αποστολής σημάτων και του τελικού κιβωτίου ινών.

Ο άλτης οπτικών ινών είναι παρόμοιος με τα ομοαξονικά καλώδια, αλλά δεν υπάρχει καμία ασπίδα πλέγματος με το σκοινί μπαλωμάτων ινών. Το κέντρο του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι πυρήνας γυαλιού με το φως που διαβιβάζει τη λειτουργία. Στην πολλαπλού τρόπου ίνα, η διάμετρος του πυρήνα είναι 50μm~65μm, κατά προσέγγιση ίδιος με το πάχος των ανθρώπινα μαλλιών. Η διάμετρος του single-mode πυρήνα ινών είναι 8μm~10μm. Μια επένδυση γυαλιού με έναν χαμηλότερο δείκτη διάθλασης από τον πυρήνα ινών περιβάλλεται από τον πυρήνα για να κρατήσει την ίνα στον πυρήνα και το εξωτερικό είναι ένα λεπτό πλαστικό παλτό που προστατεύει την επένδυση.

 

LX.5 είναι ένας ιδιαίτερα συνδετήρας οπτικών ινών με την τραχιά και μικρή περίληψη (SFF), έχει ως σκοπό συγκεκριμένα να καλύψει τις απαιτήσεις τομέων της βιομηχανίας καλωδιακών τηλεοράσεων. Η διεθνής χρήση της είναι πολύ μικρή και η κύρια αγορά είναι Ηνωμένες Πολιτείες. Είναι ένας σχετικά μικρός και αρίστης ποιότητας συνδετήρας οπτικής ίνας με το ακριβό κόστος. Παρόμοια με E2000 η δομή, Lx.5 έρχεται με την αυτόματη dust-proof ΚΑΠ. Είναι με τη συμπαγή κατοικία και μικρό ferrule όπως LC έτσι είναι επίσης κατάλληλο για την εφαρμογή υψηλής έντασης.

 

Παράμετροι προϊόντων

 

P/N Fapc-XPLPS1
Περιγραφή Σκοινί lc-LX.5 SX SM 2.0mm μπαλωμάτων ινών κίτρινο
Τύπος συνδετήρων LC/UPC-LX.5/UPC
Ικανότητα ινών Simplex
Τύπος ινών 9/125um
Χρώμα σακακιών Κίτρινος
Υλικό σακακιών PVC ή LSZH
Μήκος κύματος εργασίας 1310nm/1550nm

 

Κύρια χαρακτηριστικά του άλτη οπτικών ινών LX.5

 

1, μικρός συνδετήρας τύπου για την εφαρμογή υψηλής πυκνότητας

2, κλεισμένος με μάνταλο αντιφατικός συνδετήρας με τον ενσωματωμένο μηχανισμό κλειδώματος, εύκολο για ανοικτό και την εγκατάσταση

3, αυτόματο παραθυρόφυλλο μετάλλων στο συνδετήρα και τον προσαρμοστή για την απόδειξη σκόνης, προστασία ινών και ασφάλεια λέιζερ

4, ενός κομματιού σχέδιο για την εύκολη λήξη

5, με την τυποποιημένη κωδικοποίηση χρώματος και εύκολος να αναγνωρίσει

6, με υψηλό - ποιοτικό κεραμικό ferrule

7, ο μονοκατευθυντικός και διπλός, ενιαίος τρόπος και ο πολυ τρόπος είναι διαθέσιμοι για τις επιλογές.

Χρήση LC CATV στο simplex αλτών SMF οπτικών ινών LX.5 με κεραμικό Ferrule

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα