Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική Πομποδέκτης

Συμμετρικός πομποδέκτης 155M λιμένας 1310nm οπτικής ίνας ποσοστού 1x9 ταχύτητας Sc 20KM

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Συμμετρικός πομποδέκτης 155M λιμένας 1310nm οπτικής ίνας ποσοστού 1x9 ταχύτητας Sc 20KM

Κίνα Συμμετρικός πομποδέκτης 155M λιμένας 1310nm οπτικής ίνας ποσοστού 1x9 ταχύτητας Sc 20KM προμηθευτής
Συμμετρικός πομποδέκτης 155M λιμένας 1310nm οπτικής ίνας ποσοστού 1x9 ταχύτητας Sc 20KM προμηθευτής Συμμετρικός πομποδέκτης 155M λιμένας 1310nm οπτικής ίνας ποσοστού 1x9 ταχύτητας Sc 20KM προμηθευτής Συμμετρικός πομποδέκτης 155M λιμένας 1310nm οπτικής ίνας ποσοστού 1x9 ταχύτητας Sc 20KM προμηθευτής Συμμετρικός πομποδέκτης 155M λιμένας 1310nm οπτικής ίνας ποσοστού 1x9 ταχύτητας Sc 20KM προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Συμμετρικός πομποδέκτης 155M λιμένας 1310nm οπτικής ίνας ποσοστού 1x9 ταχύτητας Sc 20KM

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: CE,FCC, ROHS
Αριθμό μοντέλου: FA-tc901s35-20

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5 ζευγάρια
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο/χαρτοκιβώτιο φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Συμμετρικός πομποδέκτης ινών ταχύτητα δεδομένων: 155M/155M
Τύπος Πακέτου: Τυποποιημένο 1*9 Απόσταση προσιτότητας: μέχρι 20Km
Υποδοχή σύνδεσης Fiber: Simplex Sc Τύπος Fiber: Ενιαία ίνα τρόπου

FA-tc901s35-20, συμμετρικός πομποδέκτης 155M λιμένας 1310nm οπτικής ίνας ποσοστού 1x9 ταχύτητας Sc 20KM

 

Ο κεντρικός αγωγός που λαμβάνει τις παραμέτρους του πομποδέκτη οπτικών ινών είναι ευαισθησία και διαποτισμένη οπτική δύναμη: η ευαισθησία αναφέρεται στην ελάχιστη λαμβανόμενη οπτική δύναμη που ικανοποιεί τους ορισμένους όρους ΤΖΙΤΖΙΦΩΝ ο κορεσμός αναφέρεται στη μέγιστη λαμβανόμενη οπτική δύναμη που ικανοποιεί τον ορισμένο όρο ποσοστού λάθους. Η σειρά μεταξύ του κορεσμού και της ευαισθησίας καλείται λαμβάνοντας τη δυναμική περιοχή, εάν η ευαισθησία είναι -28dBm, ο κορεσμός είναι -8dBm, κατόπιν η δυναμική περιοχή είναι 20dB όταν μιλάμε για την ευαισθησία, ένας ορισμένος όρος ποσοστού λάθους πρέπει να υποδειχθεί, 10-12 ή 10-10, γενικά και οι δύο έχει για τη διαφορά 0.4dB

Εκτός από το ποσοστό λάθους, το σχέδιο κώδικα είναι επίσης ένας άλλος όρος που πρέπει να υποδειχθεί όταν μιλάμε την ευαισθησία, χρησιμοποιούμε τον κώδικα PRBS (ψευδο τυχαία δυαδική ακολουθία), το μήκος ακολουθίας είναι 2n-1, σημαίνει ότι το κομμάτι θα επαναληφθεί κάθε 2N-1 μήκος, στο μήκος κομματιών 2n-1, “0” και “1” διανέμονται τυχαία (παρόμοιος με το θόρυβο), ο αριθμός των 0 και του 1 είναι ίσος. Ο κώδικας χρήσης 27-1 PRBS EPON, οι φασματικοί περίβολοι χαρακτηριστικών του στο συστημικούς κώδικα 4B5B και GPON χρησιμοποιεί τον κώδικα 223-1 PRBS

Υπάρχουν διάφοροι παράγοντες που έχουν επιπτώσεις στην ευαισθησία: Η αξία της οπτικής δύναμης (και της αναλογίας εξάλειψης) Αναλογία σήματος/διαταραχή (SNR) Ποσοστό ταχύτητας (ποσοστό δυαδικών ψηφίων στοιχείων) Κούνημα Σχέδιο κώδικα του σήματος Λειτουργούν μήκος κύματος Συμβόλων παρέμβαση Συστατική απόδοση ή αποτυχία στον οπτικό πομποδέκτη.

 

Προδιαγραφή προϊόντων του πομποδέκτη οπτικών ινών 1x9

 

Πρότυπος αριθμός FA-tc901s35-20
Περιγραφή πομποδεκτών 1x9 πομποδέκτης 155M Sc BiDi 1310nm/1550nm 20KM ινών
Διαβίβαση της τεχνολογίας WDM
Διαβίβαση της απόστασης Μέχρι 20KM
Ποσοστό ταχύτητας Συμμετρικό 155M/155M
Λιμένας ινών Sc
Κανάλι ινών Simplex
Μήκος κύματος εργασίας 1310Tx/1550Rx
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V, 5V ή 3.3/5V για τις επιλογές

 

Σημείωση: Γενικά, FA-tc901s35-20 και FA-tc901s53-20 πρέπει να χρησιμοποιηθούν ανά το ζευγάρι.

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα του πομποδέκτη οπτικής ίνας 1x9

 

1, ενιαία ίνα τρόπου, διεπαφή Sc δις-Di

2, ίχνος βιομηχανικά τυποποιημένων 1x9

3, με τη συσκευή αποστολής σημάτων 1310/1550nm και το δέκτη 1550/1310nm

4, συμβατό σύστημα τάσης +3.3V ανεφοδιασμού

5, διεπαφή λογικής PECL/LVPECL

6, διαβιβάζοντας την απόσταση μέχρι 20km

7, RoHS υποχωρητικά και PB ελεύθερο

8, λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας 0℃~70℃.

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα