Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών πομποδέκτη

Η βιομηχανική βαθμού Sc FCC CE πομποδεκτών 1.25G 20KM οπτικών ινών τύπων SFP ενιαία

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Η βιομηχανική βαθμού Sc FCC CE πομποδεκτών 1.25G 20KM οπτικών ινών τύπων SFP ενιαία

Κίνα Η βιομηχανική βαθμού Sc FCC CE πομποδεκτών 1.25G 20KM οπτικών ινών τύπων SFP ενιαία προμηθευτής
Η βιομηχανική βαθμού Sc FCC CE πομποδεκτών 1.25G 20KM οπτικών ινών τύπων SFP ενιαία προμηθευτής Η βιομηχανική βαθμού Sc FCC CE πομποδεκτών 1.25G 20KM οπτικών ινών τύπων SFP ενιαία προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Η βιομηχανική βαθμού Sc FCC CE πομποδεκτών 1.25G 20KM οπτικών ινών τύπων SFP ενιαία

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: CE,FCC, ROHS
Αριθμό μοντέλου: FA-TCS12S35-20D & FA-TCS12S53-20D

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 5 ζευγάρια
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο/χαρτοκιβώτιο φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Συμβατός πομποδέκτης SFP διεπαφή ινών: Simplex Sc
Συμβατό Μάρκα: κατόπιν αιτήσεως Ποσοστό ταχύτητας: 1.25G/1.25G
Απόσταση προσιτότητας: 20 χιλιόμετρα Πιστοποιητικό: CE, FCC, RoHs

FA-tcs12s35-20D & FA-tcs12s53-20D, εμπορικών σημάτων η συμβατή Sc FCC CE πομποδεκτών 1.25G 20KM οπτικών ινών τύπων SFP ενιαία

 

Όπως ξέρουμε, εκτός από τους οπτικούς πομποδέκτες εμπορικών σημάτων, υπάρχουν πολλοί «συμβατοί» πομποδέκτες οπτικής ίνας στην αγορά. Και τώρα είναι όλο και περισσότερο δημοφιλές. Ο συμβατός πομποδέκτης ινών είναι σε θέση να βοηθήσει το χρήστη για να σώσει το υλικό κόστισε και συναντά το χαμηλό προϋπολογισμό σας, και μπορεί επίσης να εξασφαλίσει ο εξοπλισμός ινών εμπορικών σημάτων ότι σας μπορεί να οργανωθεί πολύ καλά και σταθερά.

 

Το κόστος του οπτικού πομποδέκτη εμπορικών σημάτων, ειδικά τώρα η ενότητα υψηλής ταχύτητας χρησιμοποιείται ευρέως, εάν οι πομποδέκτες οπτικών ινών εμπορικών σημάτων χρήσης σε ολόκληρο το πρόγραμμα, το κόστος θα είναι πολύ υψηλοί, εάν υπάρχει συμβατός που μπορεί να λειτουργήσει με τον εξοπλισμό εμπορικών σημάτων, αυτό θα μειώσει πολύ κόστος.

 

Το Fiberall είναι σε θέση να παρέχει πολλά είδη συμβατού οπτικού πομποδέκτη ινών όπως το SFP, SFP+, το χαλκό SFP, και XFP και ούτω καθεξής. Η συμβατή οπτική ενότητά μας είναι σε θέση στο συμβατό σύστημα με τη Cisco, HP, Dell, ιουνίπερος και ούτω καθεξής. Είναι διαθέσιμοι για το χάλκινο καλώδιο, το ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου, το καλώδιο πολλαπλού τρόπου ινών, το μονοκατευθυντικό καλώδιο και το διπλό καλώδιο και ούτω καθεξής. Όλοι τους είναι έτοιμοι προς χρήση και δεν υπάρχει καμία ανάγκη να γίνει η πρόσθετη διαδικασία.

 

Η επίδραση εμπορικών σημάτων είναι ένα πολύ κοινό φαινόμενο. Αυτό συνήθως δείχνει ότι οι πελάτες ξοδεύουν τα χρήματα στο εμπορικό σήμα που αγοράζουν, όχι το ίδιο το προϊόν. Ξοδεύετε περισσότερα χρήματα, και δεν σημαίνει ότι το προϊόν μπορεί να παρέχει σε σας την υψηλότερη ποιότητα. Ομοίως, πότε ψάχνετε τις συσκευές δικτύων και ηλεκτρονικά προϊόντα, ειδικά εάν ψάχνετε τα προϊόντα εμπορικών σημάτων, είναι αξίας πολλών χρημάτων;

 

Πληροφορίες διαταγής

 

ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΕΡΩΝ ΜΗΚΟΣ ΚΎΜΑΤΟΣ TX/RX ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΛΕΙΖΕΡ ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΣ Τάση
FA-tcs12s35-10D 1310/1550nm 10KM FP Sc +3.3V
FA-tcs12s53-10D 1550/1310nm 10KM DFB Sc +3.3V

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων του βιομηχανικού πομποδέκτη βαθμού SFP

 

Μέχρι τις συνδέσεις ταχύτητας στοιχείων 1.25Gbps

1050km με ίνα τρόπου 9/125µm την ενιαία

1310nm λέιζερ του /1550nm FP ή λέιζερ 1550nm/1310nm DFB

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας ινών Sc

Καυτός-pluggable ίχνος SFP

Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3. 3V

Λειτουργούσα θερμοκρασία: - 40℃ σε 70℃ (βιομηχανικό επίπεδο)

RoHS υποχωρητικό

DDM είναι για την επιλογή.

 

Οπτικές πληροφορίες διαταγής πομποδεκτών Fiberall

 

Τύπος ενότητας Ποσοστό στοιχείων Τύπος διεπαφών Μήκος κύματος Διαβίβαση της απόστασης Τύπος λέιζερ Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά
1x9 155M Sc 1310nm 100m FP/PIN DDM
SFP 622M LC 1550nm 300m DFB/PIN TTL
SFP+ 1.25G ST 1310/1550nm 500m VCSEL  
GBIC 2.5G FC 1550/1310nm 2KM DFB/APD  
Χαλκός SFP 4.25G RJ45 1490nm 10KM LED/EML  
SFF 8.5G   1310/1490nm 15KM    
QSFP (+) 10G   1490/1310nm 20KM    
QSFP28 40G   1490/1550nm 25KM    
XFP 56G   1550/1490nm 40KM    
X2 100G   850nm 60KM    
Xenpak 84M   CWDM 80KM    
CFP2 Ασυμμετρικός   DWDM 100KM    

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα