Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόνταίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

Μετατροπέας μέσων ινών Gigabit SFP Ethernet με οπτικό πομποδέκτη ινών LC τον ενιαίο

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Μετατροπέας μέσων ινών Gigabit SFP Ethernet με οπτικό πομποδέκτη ινών LC τον ενιαίο

Κίνα Μετατροπέας μέσων ινών Gigabit SFP Ethernet με οπτικό πομποδέκτη ινών LC τον ενιαίο προμηθευτής
Μετατροπέας μέσων ινών Gigabit SFP Ethernet με οπτικό πομποδέκτη ινών LC τον ενιαίο προμηθευτής Μετατροπέας μέσων ινών Gigabit SFP Ethernet με οπτικό πομποδέκτη ινών LC τον ενιαίο προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μετατροπέας μέσων ινών Gigabit SFP Ethernet με οπτικό πομποδέκτη ινών LC τον ενιαίο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: CE,FCC,RoHS
Αριθμό μοντέλου: Famc-SFPG2

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ομάδα
Τιμή: Upon request
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κουτί από χαρτόνι/χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Μετατροπέας ινών SFP ενότητα ινών: SFP
διεπαφή ινών: LC simplex Ποσοστό ταχύτητας: 10/100/1000M
Απόσταση προσιτότητας: Εξαρτάται από την ενότητα Τροφοδοσία: εξωτερικός προσαρμοστής

Famc-SFPG2, μετατροπέας μέσων Gigabit SFP Ethernet με οπτικό πομποδέκτη ινών LC τον ενιαίο

Υπάρχουν δύο είδη τρόπου εργασίας με τους μετατροπείς μέσων ινών, κάποιος είναι πλήρης - διπλός και ημιαμφίδρομος.

Πλήρης - ο διπλός τρόπος είναι ότι όταν διαβιβάζονται τα στέλνοντας και λαμβάνοντα στοιχεία, από δύο διαφορετικές γραμμές, και οι δύο πλευρές επικοινωνίας μπορούν να στείλουν και να λάβουν τα στοιχεία συγχρόνως, αυτό είναι ένα σύνολο - αμφίδρομη μετάδοση. Στον πλήρη διπλό τρόπο, η συσκευή αποστολής σημάτων και ο δέκτης τίθενται σε κάθε τέλος του συστήματος επικοινωνιών, έτσι ώστε τα στοιχεία μπορούν να διαβιβαστούν σε δύο κατευθύνσεις ταυτόχρονα. Πλήρης - ο διπλός τρόπος δεν απαιτεί την κατευθυντική μετατροπή, έτσι δεν υπάρχει καμία καθυστέρηση σε διαδικασία μεταγωγής.

Ο ημιαμφίδρομος τρόπος αναφέρεται στη χρήση της ίδιας γραμμής μετάδοσης με λαμβάνοντας και στέλνοντας, αν και τα στοιχεία μπορούν να διαβιβαστούν σε δύο κατευθύνσεις, αλλά δεν μπορούν να στείλουν και να λάβουν τα στοιχεία ταυτόχρονα και από τις δύο πλευρές επικοινωνίας συγχρόνως, αυτό είναι ημιαμφίδρομο. Όταν ο ημιαμφίδρομος τρόπος υιοθετείται, η συσκευή αποστολής σημάτων και ο δέκτης κάθε τέλους του συστήματος επικοινωνιών μεταπηδούν στη γραμμή επικοινωνίας μέσω της λήψης/της αποστολής του διακόπτη, δεδομένου ότι χρόνος ανάγκης να γίνει η χρονική καθυστέρηση διακοπής κατεύθυνσης έτσι μπορεί να παραχθεί.

 

Παράμετροι προϊόντων

 

Αριθμός μερών Famc-SFPG2
Υποχωρητικά πρότυπα

IEEE802.3z/ab

1000BASE-FX/TX 1000M-Ethernet
IEEE802.3x

Ποσοστό στοιχείων 10/100/1000M
Τύπος ινών SMF 8.3/125,8.7/125,9/125,10/125um
Διαβίβαση της απόστασης 15 χιλιόμετρα
Διεπαφή ινών LC ή Sc
Rj-45 λιμένας Αυτόματος-MDI/MDIX
Καλώδιο δικτύων Στριμμένο καλώδιο ζευγαριού Cat.5 UTP: 100m
Τάση εισαγωγής AC100V-AC240V/50-60HZ
Σειρά θερμοκρασίας

Λειτουργική θερμοκρασία: 0 ~ +50℃

Θερμοκρασία καταστημάτων: : -20 ~ +70℃

Υγρασία 5%~90% καμία πήξη
Εμπορικό σήμα Fiberall ή cOem

 

Κύρια χαρακτηριστικά

 

Αυτόνομο σχέδιο με το συμπαγές υλικό

Λιμένας Ethernet αυτόματος-διαπραγμάτευσης (μισό ή θαμπός διπλός τρόπος)

Λιμένας Ethernet αυτόματος-διασταυρώσεων (αυτοκίνητο mdi/mdi-Χ υποστήριξης)

Με τους διάφορους SFP πομποδέκτες αυλακώσεων SFP και υποστήριξης

Απλό σχέδιο εύκολο για την εγκατάσταση και την ανίχνευση μηχανικών βλαβών

Κατάλληλος για το μεγάλης απόστασης gigabit Ethernet

Υποχωρητικός με IEEE802.3 10Base-τ, IEEE802.3u 100Base-Tx, IEEE802.3ab 1000Base-τ, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX, IEEE802.3x

Αποστολή απώλειας συνδέσεων υποστήριξης.

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα