Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Αδιάβροχη τραχιά πλεξίδα οπτικής ίνας με το σακάκι PE για υπαίθριες 2 έως 12 ίνες

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Αδιάβροχη τραχιά πλεξίδα οπτικής ίνας με το σακάκι PE για υπαίθριες 2 έως 12 ίνες

Κίνα Αδιάβροχη τραχιά πλεξίδα οπτικής ίνας με το σακάκι PE για υπαίθριες 2 έως 12 ίνες προμηθευτής
Αδιάβροχη τραχιά πλεξίδα οπτικής ίνας με το σακάκι PE για υπαίθριες 2 έως 12 ίνες προμηθευτής Αδιάβροχη τραχιά πλεξίδα οπτικής ίνας με το σακάκι PE για υπαίθριες 2 έως 12 ίνες προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Αδιάβροχη τραχιά πλεξίδα οπτικής ίνας με το σακάκι PE για υπαίθριες 2 έως 12 ίνες

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: RoHS,UL
Αριθμό μοντέλου: FAPG-WFAS2

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 500 μέτρα
Τιμή: Upon request
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα ή φυσαλίδες / χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Αδιάβροχη Pigtail Fiber εφαρμογή: Το περιβάλλον απαιτεί αδιάβροχο
Ικανότητα ινών: 2 πυρήνες σε 12 πυρήνες εξωτερικό σακάκι: PE
Χρώμα καλωδίων: μαύρος Fan-out μήκος: Προσαρμοσμένη
Αδιάβροχο βούλωμα: 9.8mm ή 11.8mm Διάμετρος ξεμπλοκαρίσματος: 2.4mm ή 2.0mm

Fapg-WFAS2, αδιάβροχη τραχιά πλεξίδα οπτικών ινών με το σακάκι PE για υπαίθριες 2 έως 12 ίνες

 

Αν και το κόστος της ενιαίας ίνας τρόπου είναι πολύ χαμηλότερο από την πολλαπλού τρόπου ίνα, αλλά στην επέκταση δικτύων ινών, εκτός από την εξέταση του κόστους καλωδίων, το κόστος επέκτασης, το οπτικό κόστος πομποδεκτών και άλλοι παράγοντες πρέπει επίσης να εξεταστούν. Η πολλαπλού τρόπου οπτική ενότητα είναι πολύ φτηνότερη από το single-mode οπτικό πομποδέκτη. Όσο υψηλότερη η ταχύτητα του οπτικού πομποδέκτη, η διαφορά τιμών είναι μεγαλύτερη μεταξύ της single-mode οπτικής ενότητας και του πομποδέκτη πολλαπλού τρόπου ινών.

Προκειμένου να δοθεί το πλήρες παιχνίδι στα χαρακτηριστικά της single-mode απόστασης μετάδοσης ινών, ο single-mode οπτικός πομποδέκτης χρησιμοποιεί συνήθως το μήκος κύματος με το στενό φασματικό πλάτος, αυτό το είδος οπτικής ενότητας είναι με τη υψηλή ακρίβεια και την ακρίβεια, έτσι στη single-mode ίνα που τηλεγραφεί, η ακρίβεια ευθυγράμμισης του συνδετήρα οπτικής ίνας είναι επίσης υψηλή, αυτό θα αυξήσει το κόστος της επέκτασης της single-mode τηλεγράφησης οπτικών ινών.

Η απόσταση μετάδοσης της πολλαπλού τρόπου οπτικής ίνας είναι σύντομη, η απαίτηση λέιζερ του οπτικού πομποδέκτη ΚΚ δεν είναι υψηλή, και το κόστος της πολλαπλού τρόπου οπτικής ενότητας είναι φτηνότερο. Έναντι της single-mode δρομολόγησης ινών, οι απαιτήσεις δρομολόγησης πολλαπλού τρόπου ινών δεν είναι υψηλές, έτσι το κόστος επέκτασης είναι χαμηλό.

Όταν ο χρήστης θέλει να αναβαθμίσει το δίκτυο ινών 1G σε 10G ή ακόμα και το υψηλότερο δίκτυο, το κόστος βελτίωσης δικτύων πολλαπλού τρόπου ινών είναι πολύ υψηλότερο από τη single-mode ίνα, και οι διαφορετικοί τύποι πολλαπλού τρόπου ινών υποστηρίζουν τη διαφορετική απόσταση μετάδοσης, όπως OM1, OM2, OM3 και OM4, είναι κατάλληλοι για τη διαφορετική εφαρμογή δικτύων ινών και η απόσταση μετάδοσης είναι διαφορετική, μερικές φορές η βελτίωση δικτύων μπορεί να πρέπει να αντικαταστήσει όλη τη συμβατική πολλαπλού τρόπου ίνα, είναι μια απώλεια των πόρων, αλλά υπάρχουν λίγα από αυτά τα προβλήματα εάν single-mode ίνα χρήσης.

Η ενιαία τηλεγράφηση ινών τρόπου είναι καταλληλότερη για τις μεγάλης απόστασης εφαρμογές μετάδοσης, που χρησιμοποιούνται συνήθως στα δίκτυα μητροπολιτικής περιοχής και άλλες εφαρμογές, ενώ η τηλεγράφηση πολλαπλού τρόπου ινών έχει την πιό σύντομη απόσταση μετάδοσης, έτσι χρησιμοποιείται γενικά στα επιχειρηματικά κέντρα δεδομένων και το τοπικό LAN. Κατά επιλογή της οπτικής ίνας για την τηλεγράφηση, εκτός από το κόστος η ίδια της οπτικής ίνας, την κόστος του οπτικού πομποδέκτη και άλλου εξοπλισμού, το κόστος επέκτασης και το κόστος βελτίωσης δικτύων πρέπει να ληφθούν υπόψη, που μπορούν να υπολογιστούν σύμφωνα με τη συγκεκριμένη εφαρμογή, και να επιλέξουν έπειτα μια κατάλληλη λύση.

 

Προδιαγραφές της αδιάβροχης πλεξίδας οπτικών ινών

 

Αριθμός μερών Fapg-WFAS2
Προδιαγραφή καλωδίων Αδιάβροχη πλεξίδα 2F οπτικών ινών με το σακάκι FC/APC PE
Εφαρμογή Το σκληρό περιβάλλον απαιτεί αδιάβροχο
Απώλεια εισαγωγής ≤0.5dB (συμπεριλαμβανομένης της επανάληψης)
Διάμετρος καλωδίων 9.8mm ή 11.8mm για τις επιλογές
Αρίθμηση ινών 2 πυρήνες σε 12 πυρήνες
Εξωτερικό σακάκι MDPE
Fan-out διάμετρος OD2.4mm ή 2.0mm
Κεντρικό μέλος δύναμης Ράβδος χάλυβα
Υλικό τεθωρακισμένων Ταινία χάλυβα ή αργιλίου
Συνδετήρας ινών SC/PC, SC/APC, FC/PC, FC/APC, ST/PC, ST/APC είναι και ούτω καθεξής διαθέσιμος για τις επιλογές
Επιστροφής απώλεια Ενιαίος τρόπος APC≥60dB, ενιαίος τρόπος UPC≥50dB, πολυ τρόπος ≥30dB
Θερμοκρασία εργασίας -40℃~+80℃
Χρόνοι ζευγαρώματος >1000
Εκτατή δύναμη 0~15Kg
Προσαρμοσμένη τυπωμένη ύλη στο καλώδιο Αποδεκτός βασισμένος σε MOQ

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα