Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών πομποδέκτη

οπτικός πομποδέκτης 20KM της LR ενότητας 10Gb/s XFP με τις ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

οπτικός πομποδέκτης 20KM της LR ενότητας 10Gb/s XFP με τις ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες

Κίνα οπτικός πομποδέκτης 20KM της LR ενότητας 10Gb/s XFP με τις ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες προμηθευτής
οπτικός πομποδέκτης 20KM της LR ενότητας 10Gb/s XFP με τις ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες προμηθευτής οπτικός πομποδέκτης 20KM της LR ενότητας 10Gb/s XFP με τις ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  οπτικός πομποδέκτης 20KM της LR ενότητας 10Gb/s XFP με τις ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: CE,FCC, ROHS
Αριθμό μοντέλου: FA-tcx10l23-20D

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κυψέλη / κουτί
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: xfp πομποδέκτης ινών Συμβατά ποσοστά δυαδικών ψηφίων: 9.95Gb/s σε 11.3Gb/s
Μήκος κύματος εργασίας: 1270/1330nm Απόσταση προσιτότητας: 20KM
οπτική διεπαφή: LC DDM: διαθέσιμος

FA-tcx10l23-20D, οπτικός πομποδέκτης 20KM της LR ενότητας 10Gb/s XFP με τις ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες

 

Τα τελευταία χρόνια, η αυξανόμενη ζήτηση για το εύρος ζώνης της επιχείρησης IPTV, βίντεο και παιχνιδιών έχει προωθήσει την ανάπτυξη της ευρυζωνικής τεχνολογίας, και η ανάπτυξη Διαδικτύου των πραγμάτων δεν μπορεί στο μέλλον να χωριστεί από την υποστήριξη του δικτύου ευρέως φάσματος. Δεδομένου ότι η τεχνολογία επικρατούσας οπτική πρόσβασης, η ύπαρξη 1G EPON/GPON δεν μπορεί να ικανοποιήσει τις μελλοντικές ανάγκες κάθε οικογενειακού 100M-1G εύρους ζώνης, τάση προς του δικτύου 10G PON είναι αμετάκλητη.

Στα προηγούμενα είκοσι έτη από την εμφάνιση PON, μια σειρά προϊόντων όπως περιορισμένης ζώνης PON, UPON/BPON, EPON και GPON έχει διαμορφωθεί. Αυτή τη στιγμή, η επόμενη γενιά των προτύπων τεχνολογίας πρόσβασης PON είναι κυρίως πρότυπα 10G EPON και πρότυπα 10G GPON.

Σύμφωνα με την έκθεση ερευνών, αν και η ενότητα ινών 100G και 40G είναι ακόμα το καυτότερο προϊόν στην αγορά, αλλά φέτος η αγορά πομποδεκτών ινών 10G αναμένεται για να δημιουργήσει ένα νέο ρεκόρ. Για την ισχυρή απαίτηση της σύντομης οπτικής ενότητας απόστασης 10G, η παράδοση των οπτικών πομποδεκτών 10G υπερέβη 10 εκατομμύρια το 2013, μια αύξηση 40% έναντι του 2012. Αυτό είναι την πρώτη φορά ότι οι κοντές αποστολές ενότητας οπτικής ίνας απόστασης 10G υπερβαίνουν τους κοντούς πομποδέκτες ινών απόστασης Gigabit. Μεταξύ τους, η ασύρματη οπτική αγορά πομποδεκτών το πρώτο εξάμηνο του 2013 είναι σταθερή, και η ζήτηση στην αγορά έχει αυξηθεί σημαντικά στο δεύτερο μισό φέτος.

Η έκθεση που επισημαίνει επίσης ότι η υπηρεσία ανταλλαγής από την τρέχουσα άνοδο Gigabit σε 10G, το κέντρο δεδομένων μπορεί να είναι 40G/100G. 10G OTN είναι ακόμα η επικρατούσα τεχνολογία του οπτικού τρόπου φορέων δικτύων, και 40G OTN θεωρώ ως μεταβατική τεχνολογία. Με την αύξηση της ζήτησης εύρους ζώνης δικτύων, η τεχνολογία 100G έχει γίνει η επικρατούσα κατεύθυνση αναγνωρίζω από τη βιομηχανία. Εντούτοις, λόγω του μεγάλου αριθμού του 4G τα συστήματα έχουν επεκταθεί πριν από, αν και η εισαγωγή του συστήματος 100G έχει γίνει μια ακαταμάχητη τάση, το μέλλον 10G, 40G, τα συστήματα 100G θα συνυπάρξουν για πολύ καιρό.

 

Κύρια χαρακτηριστικά του οπτικού πομποδέκτη XFP

 

1, υποστηρίξεις 9.95Gb/s στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 11.3Gb/s

2, καυτό Pluggable ίχνος XFP

3, λέιζερ 1270/1330nm DFB και ανιχνευτής φωτογραφιών ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ

4, μετάδοση μέχρι 20km στην ίνα SM

5, διασκεδασμός δύναμης < 2W="">

6, ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: +3.3V

7, κανένα ρολόι αναφοράς που απαιτείται

8, συμβατός με RoHS

9, ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες

 

Οπτικά χαρακτηριστικά του πομποδέκτη οπτικών ινών XFP

(Περιβαλλοντική λειτουργούσα θερμοκρασία -5°C σε +70°C, Vcc =3.3 Β)

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος. Max. Μονάδες
Τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων
Κεντρικό μήκος κύματος Tx 1270 lo 1260 1270 1280 NM
Tx 1330 1320 1330 1340
Φασματικό πλάτος (- 20dB) Tx 1270 Dl     1 NM
Tx 1330     1
Μέση δύναμη παραγωγής Tx 1270 Po -5   0 dBm
Tx 1330 -5   0
Αναλογία εξάλειψης ER 4     DB
Αναλογία καταστολής δευτερεύων-τρόπου SMSR 35     DB
Συνολικό jitter Tj IEEE 802.3ae  
Τμήμα δεκτών
Κεντρικό μήκος κύματος Rx 1330 lo 1320 1330 1340 NM
Rx 1270 1260 1270 1280
Ευαισθησία δεκτών Rsen     -13 dBm
Υπερφόρτωση δεκτών Rov -3     dBm
Επιστροφής απώλεια   12     DB
Το Los βεβαιώνει LOSΑ -25     dBm
Επιδόρπιο Los LOSΔ     -14 dBm
Υστέρηση Los   0,5   4  
Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος. Max. Μονάδες
Τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων
Κεντρικό μήκος κύματος lo 1290 1310 1330 NM
Αναλογία καταστολής δευτερεύων-τρόπου SMSR 35 - - DB
Μέση δύναμη παραγωγής Po -5 - +0.5 dBm
Αναλογία εξάλειψης ER 4 - - DB
Jitter (PP)       0,1 UI
Σχετικός θόρυβος έντασης RIN12 OMA     -130 dB/Hz
Τμήμα δεκτών
Κεντρικό μήκος κύματος lo   1310   NM
Ευαισθησία δεκτών Rsen     -14.5 dBm
Τονισμένη ευαισθησία Rsen     -13.5 dBm
Υπερφόρτωση δεκτών Rov 0     dBm
Επιστροφής απώλεια   12     DB
Το Los βεβαιώνει LOSΑ -28     dBm
Επιδόρπιο Los LOSΔ     -15 dBm
Υστέρηση Los   0,5   4

 

 οπτικός πομποδέκτης 20KM της LR ενότητας 10Gb/s XFP με τις ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα