Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική Πομποδέκτης

WDM 1550T/1310R ενότητα 1.25Gbps μονοκατευθυντικό LC RoHS πομποδεκτών οπτικών ινών υποχωρητικό

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

WDM 1550T/1310R ενότητα 1.25Gbps μονοκατευθυντικό LC RoHS πομποδεκτών οπτικών ινών υποχωρητικό

Κίνα WDM 1550T/1310R ενότητα 1.25Gbps μονοκατευθυντικό LC RoHS πομποδεκτών οπτικών ινών υποχωρητικό προμηθευτής
WDM 1550T/1310R ενότητα 1.25Gbps μονοκατευθυντικό LC RoHS πομποδεκτών οπτικών ινών υποχωρητικό προμηθευτής WDM 1550T/1310R ενότητα 1.25Gbps μονοκατευθυντικό LC RoHS πομποδεκτών οπτικών ινών υποχωρητικό προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  WDM 1550T/1310R ενότητα 1.25Gbps μονοκατευθυντικό LC RoHS πομποδεκτών οπτικών ινών υποχωρητικό

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: CE,FCC, ROHS
Αριθμό μοντέλου: FA-tcs12l53-20D

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο/χαρτοκιβώτιο φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: 1000M SFP μήκος κύματος: 1550nm/1310nm
Τύπος Fiber: Ενιαία ίνα SMF Interface Τύπος: Μονοκατευθυντικό LC
Μέγιστο μήκος συνδέσεων: μέχρι 20Km Τροφοδοσία: Ενιαίο 3.3V

FA-tcs12l53-20D, WDM 1550T/1310R 1.25Gbps SFP RoHS υποχωρητικός πομποδέκτης μονοκατευθυντικό LC οπτικών ινών

 

Το Ethernet είναι το ευρύτατα χρησιμοποιημένο πρωτόκολλο επικοινωνίας. Το ποσοστό μετάδοσης στοιχείων Ethernet είναι από 10 Mbps σε 100 Mbps και αναπτυγμένος στα GBP 1 (1000 Mbps), κατόπιν αναπτυγμένος στην πολυ -πολυ-gigabit σειρά: 10 GBP, 40 GBP και 100 GBP. Με την ανάπτυξη των ποσοστών μετάδοσης στοιχείων, οι συνδέσεις έχουν αναπτυχθεί από τις παράλληλες διεπαφές (MII, GMII) στις τμηματικές συνδέσεις (Γερμανία, SGMII, XAUI, κ.λπ.)

GMII είναι μια οκτάμπιτη παράλληλη σύγχρονη οπτική διεπαφή πομποδεκτών, χρησιμοποιώντας τα οκτάμπιτα στοιχεία διεπαφών και απασχομένος στο ρολόι 125MHz, έτσι το ποσοστό μετάδοσης μπορεί να φθάσει σε 1000Mbps. Συγχρόνως, είναι συμβατό με τον τρόπο εργασίας 10/100 Mbps που διευκρινίζεται από MII.

RMII: Η μειωμένη ανεξάρτητη διεπαφή MEDIA είναι μια από τις τυποποιημένες διεπαφές Ethernet, με τη λιγότερο I/O μετάδοση από MII.

Η sgmii-τμηματική ανεξάρτητη διεπαφή MEDIA Gigabit είναι η διεπαφή μεταξύ PHY και της MAC. Είναι παρόμοιο με GMII και RGMII, αλλά GMII και RGMII είναι όλος ο παράλληλος. Επιπλέον, χρειάζεται το ρολόι στο δρόμο, η καλωδίωση PCB είναι σχετικά δυσκίνητη, και δεν είναι κατάλληλο για backplane την εφαρμογή. Και SGMII είναι τμηματικό και δεν πρέπει να παρέχει ένα άλλο ρολόι, και MAC και ανάγκη CDR PHY για να αποκαταστήσει το ρολόι. Και SGMII είναι 8B/10b που κωδικοποιείται 1.25G, και το ποσοστό είναι.

XGMII--10 η ανεξάρτητη διεπαφή MEDIA Gigabit είναι ανεξάρτητη διεπαφή μέσων 10Gb, Χ που αντιστοιχεί στη Ρώμη αριθμός 10, SGMII είναι τμηματική ανεξάρτητη διεπαφή μέσων Gigabit, SGMII παρέχει το σύνολο - η διπλή λειτουργία βάση-τ με το ποσοστό 10/100/1000 Mbps, στην οπτική μετάδοση, αυτό χρησιμοποιείται σε Ethernet.

Ο οπτικός πομποδέκτης SGMII SFP και ο πομποδέκτης οπτικών ινών SFP πρέπει να ποικίλουν τη μεγάλη διαφορά, το ποσοστό 100M μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο λιμένα Gigabit SFP του οπτικού πομποδέκτη SGMII SFP αλλά δεν μπορεί χρησιμοποιημένος στο κοινό SFP τον οπτικό πομποδέκτη, τέτοιες διαφορές μπορούν να διευκολύνουν τους πελάτες μετά από τη βελτίωση δικτύων.

Με την αυξανόμενη ζήτηση για τη ροή πληροφοριών, η παραδοσιακή τεχνολογία παράλληλων διεπαφών έχει γίνει μια δυσχέρεια για να βελτιώσει περαιτέρω το ποσοστό μετάδοσης στοιχείων. Η τμηματική τεχνολογία επικοινωνιών που χρησιμοποιείται κυρίως για την επικοινωνία οπτικής ίνας - SERDES στο παρελθόν, αντικαθιστά το παραδοσιακό παράλληλο λεωφορείο και γίνεται τάση της τεχνολογίας διεπαφών υψηλής ταχύτητας. SERDES είναι η σύντμηση του μετατροπέα παραλλήλου-σε-σειρά/DESerializer. Είναι χρονικό τμήμα που πολλαπλασιάζει το (TDM) και το σημείο για να δείξει την τεχνολογία επικοινωνιών, δηλ., πολλαπλάσια αργόστροφα παράλληλα σήματα στην πλευρά συσκευών αποστολής σημάτων μετατρέπεται μεγάλα τμηματικά σήμα, που διαβιβάζονται μέσω των μέσων (καλώδιο οπτικών καλωδίων ή χαλκού), και τελικά, τα μεγάλα τμηματικά σήματα στο δέκτη αναδιαμορφώνονται στα αργόστροφα παράλληλα σήματα. Αυτό το σημείο για να δείξει την τμηματική τεχνολογία επικοινωνιών αξιοποιεί πλήρως την ικανότητα καναλιών των μέσων μετάδοσης, που μειώνουν τον αριθμό καναλιών μετάδοσης και καρφιτσών συσκευών, κατά συνέπεια μειώνοντας πολύ το κόστος επικοινωνίας.

 

Ηλεκτρικά χαρακτηριστικά του πομποδέκτη BIDI SFP

(Περιβαλλοντική λειτουργούσα θερμοκρασία 0°C σε +70°C, Vcc =3.3 Β)

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος. Max. μονάδα
Τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων

Εισαγωγή διαφορικό Impendence

 

Zin 90 100 110 Ωμ
Διαφορικό ταλάντευσης εισαγωγής στοιχείων Vin 500   2400 MV
TX θέστε εκτός λειτουργίας Θέστε εκτός λειτουργίας   2.0   Vcc Β
Επιτρέψτε   0   0,8 Β
TX ελάττωμα Βεβαιώστε   2.0   Vcc Β
Deassert   0   0,8 Β
Τμήμα δεκτών
Διαφορικό impendence παραγωγής Zout   100   Ωμ
Διαφορικό ταλάντευσης εισαγωγής στοιχείων Vout 370   2000 MV
Rx_LOS Βεβαιώστε   2.0   Vcc Β
Deassert   0   0,8 Β

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα