Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική Πομποδέκτης

Ενιαίο Sc 20KM κατηγορίας B+ GPON OLT ενότητας πομποδεκτών ινών SM 2.5G/1.25G SFP

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Ενιαίο Sc 20KM κατηγορίας B+ GPON OLT ενότητας πομποδεκτών ινών SM 2.5G/1.25G SFP

Κίνα Ενιαίο Sc 20KM κατηγορίας B+ GPON OLT ενότητας πομποδεκτών ινών SM 2.5G/1.25G SFP προμηθευτής
Ενιαίο Sc 20KM κατηγορίας B+ GPON OLT ενότητας πομποδεκτών ινών SM 2.5G/1.25G SFP προμηθευτής Ενιαίο Sc 20KM κατηγορίας B+ GPON OLT ενότητας πομποδεκτών ινών SM 2.5G/1.25G SFP προμηθευτής Ενιαίο Sc 20KM κατηγορίας B+ GPON OLT ενότητας πομποδεκτών ινών SM 2.5G/1.25G SFP προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ενιαίο Sc 20KM κατηγορίας B+ GPON OLT ενότητας πομποδεκτών ινών SM 2.5G/1.25G SFP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: CE,FCC, ROHS
Αριθμό μοντέλου: FA-tcsgps13-20B

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο/χαρτοκιβώτιο φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Πομποδέκτης OLT SFP Μέσο μετάδοσης: SMF
ταχύτητα δεδομένων: 2.5G/1.25G μήκος κύματος: 1310nm/1490nm
Υποδοχή σύνδεσης Fiber: sc/upc εφαρμογή: Οπτικό τερματικό γραμμών GPON

FA-tcsgps13-20B, ενιαίο Sc 20KM πομποδεκτών οπτικών ινών κατηγορίας B+ GPON OLT SFP ινών SM 1310nm/1490nm

 

Σχεδόν όλος ο νέος πομποδέκτης οπτικών ινών διαβιβάζει τα στοιχεία μεταξύ των διακοπτών, των αντιπυρικών ζωνών, των κεντρικών υπολογιστών, των δρομολογητών και άλλων συσκευών μέσω δύο οπτικών ινών. Η πρώτη οπτική ίνα χρησιμοποιείται ειδικά για να λάβει τα στοιχεία από τις συσκευές δικτύων, και η δεύτερη ίνα χρησιμοποιείται ειδικά για να διαβιβάσει τα στοιχεία στις συσκευές δικτύων. Εντούτοις, ένας αμφίδρομος οπτικός πομποδέκτης (που ονομάζεται τον πομποδέκτη ινών BIDI) παραβαίνει τους κανόνες.

Η οπτική ενότητα BIDI χρησιμοποιεί WDM (τμήμα μήκους κύματος που πολλαπλασιάζει) την αμφίδρομη τεχνολογία μετάδοσης. Πραγματοποιεί τη διπλής κατεύθυνσης μετάδοση σε μια οπτική ίνα. Ο πομποδέκτης οπτικών ινών BIDI έχει μόνο έναν λιμένα για να διαβιβάσει και να λάβει τα σήματα σε ένα καλώδιο οπτικών ινών μέσω ενός ενσωματωμένου αμφίδρομου συζευκτήρα. Επομένως, πρέπει να χρησιμοποιηθεί ζευγαρωμένος.

Η κύρια διαφορά μεταξύ της ενότητας ινών BIDI και του παραδοσιακού διπλού αμφίδρομου οπτικού πομποδέκτη ινών είναι ότι ο πομποδέκτης οπτικών ινών BIDI είναι εξοπλισμένος με ένα τμήμα μήκους κύματος που πολλαπλασιάζει το συζευκτήρα του (WDM), ή duplexer, το οποίο συγκλίνει και χωρίζει τα στοιχεία διαβιβασθε'ντα σε μια οπτική ίνα σύμφωνα με το μήκος κύματος. Λόγω αυτού, ο οπτικός πομποδέκτης BIDI θεωρείται επίσης μια WDM οπτική ενότητα.

Προκειμένου να εργαστεί αποτελεσματικά, ο πομποδέκτης οπτικών ινών BIDI πρέπει να χρησιμοποιηθεί ανά τα ζευγάρια. Με το συντονισμό diplexer για να ταιριάξουμε με το επιθυμητό μήκος κύματος της συσκευής αποστολής σημάτων και του δέκτη, μπορούμε να επιτύχουμε τη διπλής κατεύθυνσης διαβίβαση στοιχείων.

Παραδείγματος χάριν, εάν ο ταξινομημένος κατά ζεύγος πομποδέκτης οπτικών ινών BIDI συνδέεται με τη συσκευή Α (ανερχόμενη ζεύξη) και τη συσκευή Β (κατιούσα σύνδεση), έπειτα:

Diplexer του οπτικού πομποδέκτη Α πρέπει να έχει ένα 1550nm λαμβάνοντας το μήκος κύματος και ένα μήκος κύματος εκπομπής 1310nm. Diplexer του πομποδέκτη Β οπτικών ινών πρέπει να έχει ένα 1310nm λαμβάνοντας το μήκος κύματος και ένα μήκος κύματος εκπομπής 1550nm.

Το προφανέστερο πλεονέκτημα τις οπτικές ενότητες BIDI, όπως οι πομποδέκτες οπτικών ινών SFP+ BIDI και SFP BIDI, είναι να μειωθεί το κόστος της υποδομής καλωδίωσης ινών. Ο οπτικός πομποδέκτης BIDI μειώνει τον αριθμό λιμένων στην επιτροπή οπτικής ίνας, και μειώνει επίσης το διάστημα κατοχής για τη διοικητική παλέτα οπτικής ίνας, και μειώνει τον αριθμό οπτικών καλωδίων που απαιτούνται.

 

Οπτικά χαρακτηριστικά του δέκτη

 

Παράμετρος Σύμβολο Λ. Τύπος. Max Μονάδες Σημειώσεις
Λειτουργούν μήκος κύματος   1260   1360 NM  
Ευαισθησία SEN     -28 dBm

PRBS 2 το -123+72CID@1244Mbps

 

Οπτική δύναμη κορεσμού ΚΑΘΙΣΜΕΝΟΣ -8     dBm
Δυναμική περιοχή   15     DB  
Το σήμα ανιχνεύει βεβαιώνει το επίπεδο       -30 dBm  
Το σήμα ανιχνεύει de-βεβαιώνει το επίπεδο   -45     dBm  
Το σήμα ανιχνεύει την υστέρηση   0,5   6 DB  
Συντελεστής ανάκλασης δεκτών       -12 DB  

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα