Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική Πομποδέκτης

Διπλός πομποδέκτης οπτικής ίνας ινών 10Gbps XFP με τη διπλή διεπαφή LC, 10KM

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Διπλός πομποδέκτης οπτικής ίνας ινών 10Gbps XFP με τη διπλή διεπαφή LC, 10KM

Κίνα Διπλός πομποδέκτης οπτικής ίνας ινών 10Gbps XFP με τη διπλή διεπαφή LC, 10KM προμηθευτής
Διπλός πομποδέκτης οπτικής ίνας ινών 10Gbps XFP με τη διπλή διεπαφή LC, 10KM προμηθευτής Διπλός πομποδέκτης οπτικής ίνας ινών 10Gbps XFP με τη διπλή διεπαφή LC, 10KM προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλός πομποδέκτης οπτικής ίνας ινών 10Gbps XFP με τη διπλή διεπαφή LC, 10KM

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: CE,FCC, ROHS
Αριθμό μοντέλου: FA-tcx10l13-10D

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο/χαρτοκιβώτιο φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Πομποδέκτης οπτικών ινών XFP ταχύτητα δεδομένων: 10G
μήκος κύματος: 1310nm Διαβίβαση της απόστασης: 10KM
οπτική διεπαφή: LC Κανάλι ινών: Διπλή ίνα

FA-tcx10l13-10D, διπλός πομποδέκτης οπτικής ίνας ινών 10Gbps XFP με τη διπλή διεπαφή 10KM LC

 

XFP είναι μια βραχυνμένη σύντμηση για το μικρό τύπο 10 Gigabit Pluggable, είναι τυποποιημένος πομποδέκτης οπτικών ινών που χρησιμοποιούνται στο δίκτυο υπολογιστών υψηλής ταχύτητας και μια τηλεπικοινωνιακή σύνδεση για την επικοινωνία μέσω της οπτικής ίνας. Τα πρότυπα XFP, και η διεπαφή XFI του με άλλα ηλεκτρονικά συστατικά, καθορίστηκαν από μια βιομηχανική ομάδα το 2002. Η οπτική ενότητα 10G XFP είναι μια καυτή pluggable I/O συσκευή που παρεμβάλλει στις δεκάδες των λιμένων μεγαμπάιτ. Ο οπτικός πομποδέκτης XFP συνδέει το κύκλωμα συστημάτων με το οπτικό δίκτυο.

Η ενθυλάκωση XFP είναι μικρότερη ενθυλάκωση από την προηγούμενη XENPAK και X2, ενώ XENPAK και X2 είναι ελαφρώς μεγαλύτερα από την αρχική μικρή pluggable οπτική ενότητα συσκευασίας (SFP).

Η ηλεκτρική προδιαγραφή διεπαφών XFI, ως τμήμα του πολύπλευρου πρωτοκόλλου XFP, είναι η ηλεκτρική προδιαγραφή διεπαφών του τσιπ 10Gbps που πελεκά, και αναπτύσσεται επίσης από την ομάδα XFP MSA. Κατά χρησιμοποίηση του σχεδίου κωδικοποίησης 64B/66B, τη XFI μπορεί να παρέχει ένα ενιαίο κανάλι 10.3125Gbit/s. Ο παράλληλος/τμηματικός/οι μετατροπές χρησιμοποιείται συχνά για να μετατρέψει μια μεγαλύτερη διεπαφή, όπως XAUI (με τέσσερις πορείες, που τρέχουν σε 3,125 Gbit/s, χρησιμοποιώντας 8B/10B που κωδικοποιεί).

XFP πωλείται στην αγορά με τους διάφορους τύπους συσκευών αποστολής σημάτων και δεκτών, που επιτρέπουν στους χρήστες για να επιλέξει τον κατάλληλο πομποδέκτη οπτικών ινών για κάθε σύνδεση για να επιτύχει την οπτική μετάδοση στους διαθέσιμους τύπους ινών, όπως η πολλαπλού τρόπου ίνα ή η single-mode ίνα. Ο οπτικός πομποδέκτης XFP έχει συνήθως διάφορους διαφορετικούς τύπους: Το SR 850nm, η μέγιστη απόσταση είναι 300m, LR 1310nm, η απόσταση είναι μέχρι 10km, το ER 1550nm, η απόσταση είναι μέχρι 40km, και η εφικτή απόσταση ZR - 1550nm είναι 80KM.

Ο οπτικός πομποδέκτης Fiberall XFP υποστηρίζει Ethernet, το κανάλι ινών και τις εφαρμογές Sonet/SDH πέρα από έναν μεγάλο αριθμό δρομολόγησης των πλατφορμών. Είμαστε σε θέση να σας εφοδιάσουμε με τη μεγάλη έκταση του πομποδέκτη ινών XFP για να καλύψουμε τις απαιτήσεις σας στο οπτικό δίκτυο μετάδοσης.

 

Εφαρμογές του οπτικού πομποδέκτη XFP

 

10GBASE-LR/LW 10G Ethernet

SONET OC-192 SR-1

SDH STM Ι-64,1

Κανάλι ινών 1200-sm-ll-λ 10G

10GBASE-LR/LW με FEC

Κανάλι ινών 1200-sm-ll-λ 10G με FEC

 

Οπτικά χαρακτηριστικά

(Περιβαλλοντική λειτουργούσα θερμοκρασία -5°C σε +70°C, Vcc =3.3 Β)

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος. Max. Μονάδες
Τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων
Κεντρικό μήκος κύματος lo 1290 1310 1330 NM
Αναλογία καταστολής δευτερεύων-τρόπου SMSR 35 - - DB
Μέση δύναμη παραγωγής Po -5 - +0.5 dBm
Αναλογία εξάλειψης ER 4 - - DB
Jitter (PP)       0,1 UI
Σχετικός θόρυβος έντασης RIN12OMA     -130 dB/Hz
Τμήμα δεκτών
Κεντρικό μήκος κύματος lo   1310   NM
Ευαισθησία δεκτών Rsen     -14.5 dBm
Τονισμένη ευαισθησία Rsen     -13.5 dBm
Υπερφόρτωση δεκτών Rov 0     dBm
Επιστροφής απώλεια   12     DB
Το Los βεβαιώνει LOSA -28     dBm
Επιδόρπιο Los LOSD     -15 dBm
Υστέρηση Los   0,5   4  

Διπλός πομποδέκτης οπτικής ίνας ινών 10Gbps XFP με τη διπλή διεπαφή LC, 10KM

 

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα