Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόνταίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

Ethernet στο μετατροπέα μέσων ινών με μια οπτική διεπαφή Sc και δύο λιμένες RJ45

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Ethernet στο μετατροπέα μέσων ινών με μια οπτική διεπαφή Sc και δύο λιμένες RJ45

Κίνα Ethernet στο μετατροπέα μέσων ινών με μια οπτική διεπαφή Sc και δύο λιμένες RJ45 προμηθευτής
Ethernet στο μετατροπέα μέσων ινών με μια οπτική διεπαφή Sc και δύο λιμένες RJ45 προμηθευτής Ethernet στο μετατροπέα μέσων ινών με μια οπτική διεπαφή Sc και δύο λιμένες RJ45 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ethernet στο μετατροπέα μέσων ινών με μια οπτική διεπαφή Sc και δύο λιμένες RJ45

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: CE,FCC,RoHS
Αριθμό μοντέλου: Fafs-fdses1r2-15

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ομάδα
Τιμή: Upon request
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κουτί από χαρτόνι/χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: ethernet μετατροπέας ινών Πρότυπα λιμένων: 10/100Base-TX σε 100Base-FX
Λιμένας ινών: Ένα διπλό Sc ινών Λιμένας του τοπικού LAN: Δύο???????? λιμένες
Απόσταση προσιτότητας: Μέχρι 15KM Power Adapter: Εξωτερικός με το σκοινί

Fafs-fdses1r2-15, 10/100Base-TX σε 100Base-FX Ethernet στο μετατροπέα μέσων ινών με μια οπτική διεπαφή Sc και δύο λιμένες RJ45

 

Πώς να συνδέσει τους διακόπτες, τους δρομολογητές, και τις αντιπυρικές ζώνες; Κατά γενική ομολογία, οι δρομολογητές είναι το πρώτο βήμα του τοπικού LAN, και η αντιπυρική ζώνη μεταξύ του εσωτερικών δικτύου και του δρομολογητή χρησιμοποιείται για να φιλτραρίσει τις παράνομες καταχωρήσεις. Έπειτα, πρέπει να συνδέσουμε το μετατροπέα διακοπτών ή μέσων ινών. Σημειώστε ότι πολλοί παροχείς υπηρεσιών Ίντερνετ παρέχουν τώρα τις οπτικές υπηρεσίες (FiOS), έτσι πρέπει να χρησιμοποιήσετε έναν διαποδιαμορφωτή πριν από την αντιπυρική ζώνη για να μετατρέψετε τα ψηφιακά σήματα στα ηλεκτρικά σήματα που μπορούν να διαβιβαστούν μέσω του καλωδίου Ethernet. Έτσι μια χαρακτηριστική σύνδεση είναι με τη σειρά ο διαποδιαμορφωτής Διαδικτύου - δρομολογητής - αντιπυρική ζώνη - ο μετατροπέας μέσων διακοπτών ή ινών, και έπειτα ο διακόπτης συνδέεται με άλλες συσκευές δικτύων.

Ο μετατροπέας διακοπτών ή μέσων ινών μπορεί να επιτρέψει τις εσωτερικές επικοινωνίες του τοπικού LAN, οι δρομολογητές σας συνδέουν με το Διαδίκτυο, και οι αντιπυρικές ζώνες προστατεύουν το δίκτυό σας. Έτσι αυτές οι τρεις συσκευές είναι αναπόφευκτες στο δίκτυο. Επιπλέον, Fiberall είναι σε θέση να παρέχει τη υψηλή επίδοση, υψηλή ασφάλεια και οι ευφυείς διακόπτες, αυτοί οι διακόπτες μπορούν όχι μόνο να παρέχουν τους υψηλότερους λιμένες πυκνότητας και περισσότερη επίπεδη δικτυακή αρχιτεκτονική, αλλά και να ικανοποιήσει τις ανάγκες του μεγάλης κλίμακας κεντρικού υπολογιστή πρόσβασης κέντρων δεδομένων, να βελτιώσει εν τω μεταξύ τη σταθερότητα δικτύων, να πραγματοποιήσει την ισορροπία φορτίων των στοιχείων - συνδέστε, και κάνετε την ενοποιημένη διαχείριση για ολόκληρη τη μονάδα λογικής.

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

1, IEEE 802,310 βάση-τ, IEEE 802.3u 100 υποστήριξης πρότυπα βάση-TX/FX

2, υποστηρίζουν τον πίνακα διευθύνσεων 1K MAC

3, IEEE 802.3X υποστήριξης σύνολο - διπλός και ημιαμφίδρομος έλεγχος ροής πίσω πίεσης

4, υποστήριξη mdi/mdi-Χ παράλληλα καλώδια και διαγώνια αυτόματη μετατροπή καλωδίων

5, μέγιστο μήκος 1552/1536 ψηφιολέξεις (προαιρετικές) πακέτων μετάδοσης υποστήριξης

6, συμμορφώνονται με τη FCC, 15 την ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ Α, τα πρότυπα CE και την επικύρωση.

 

Κύριες παράμετροι του γρήγορου μετατροπέα μέσων

 

Αριθμός μερών Fafs-fdses1r2-15
Ηλεκτρική διεπαφή Δύο UTP rj-45
Διεπαφή ινών Ένα Sc (διπλό)
Καλώδιο του τοπικού LAN Στριμμένα UTP ζευγάρια Cat5
Τύπος ινών

ΚΚ: 50/125, 62.5/125 ή 100/140μm

SM: 8.3/125, 8.7/125, 9/125 ή 10/125μm

Απόσταση προσιτότητας Από 2Km σε 80KM για τις επιλογές
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος παραγωγή: 5V συνεχές ρεύμα 1A
Θερμοκρασία εργασιακών περιβαλλόντων 0℃-60 ℃
Σχετική υγρασία 5%-90%

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα