Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτική μονάδα δικτύων onu

8 κανάλι???????? + 1 CATV EPON Ont εξοπλισμού παθητικού δικτύων ινών εξοπλισμού 1 X 32

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

8 κανάλι???????? + 1 CATV EPON Ont εξοπλισμού παθητικού δικτύων ινών εξοπλισμού 1 X 32

Κίνα 8 κανάλι???????? + 1 CATV EPON Ont εξοπλισμού παθητικού δικτύων ινών εξοπλισμού 1 X 32 προμηθευτής
8 κανάλι???????? + 1 CATV EPON Ont εξοπλισμού παθητικού δικτύων ινών εξοπλισμού 1 X 32 προμηθευτής 8 κανάλι???????? + 1 CATV EPON Ont εξοπλισμού παθητικού δικτύων ινών εξοπλισμού 1 X 32 προμηθευτής 8 κανάλι???????? + 1 CATV EPON Ont εξοπλισμού παθητικού δικτύων ινών εξοπλισμού 1 X 32 προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  8 κανάλι???????? + 1 CATV EPON Ont εξοπλισμού παθητικού δικτύων ινών εξοπλισμού 1 X 32

Λεπτομέρειες:

Place of Origin: China
Μάρκα: Fiberall
Πιστοποίηση: CE-RED
Αριθμό μοντέλου: FA-EONU8009

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΜΟΝΆΔΑ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κουτί από χαρτόνι/χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 4-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Onu Epon Μήκος κύματος ανερχόμενων ζεύξεων: 1310nm
Μήκος κύματος κατιουσών συνδέσεων: 1490nm Στέγαση: Πλαστικό
Προδιαγραφή: με 8???????? + 1 CATV ταχύτητα δεδομένων: 1.25 g
Διαβίβαση της απόστασης: 20KM Πρότυπα υποχωρητικά: IEEE802.3ah

FA-EONU8009, FTTB ONU για Epon με έναν λιμένα 8 PON λιμένες του τοπικού LAN και 1 λιμένας CATV

 

Η χρήση Fiberall ONU ενοποίησε την ανοικτή αρχιτεκτονική υλικού και λογισμικού, και είναι σε θέση να παρέχει την ισχυρή λειτουργία διαχείρισης δικτύου και να πραγματοποιήσει την εύκαμπτη κατασκευή δικτύων και η διαχείριση του συστήματος, αυτό είναι εύκολο να λειτουργηθεί, εύκολο να διαχειριστεί και εύκολο να διατηρηθεί. Εν τω μεταξύ είναι με τα χαρακτηριστικά CATV RF, υποστήριξη πολλαπλάσιο VLAN και μετατροπή VLAN έτσι μπορεί να βοηθήσει στους χρήστες στη γρήγορη κατασκευή της ίνας στην οικοδόμηση το (FTTB) και της ίνας στο σπίτι το (FTTH).

 

FA-EONU8009 EPON ONU συμμορφώνεται πλήρως με IEEE 802.3-2005 και την τεχνική προδιαγραφή συσκευών της China Telecom EPON (V2.1). Είναι ενεργό, εύχρηστο και συντηρήσιμο σε επίπεδο τηλεπικοινωνιών, και μπορεί να παρέχει τη υπηρεσία δεδομένων υψηλής ταχύτητας για τους πελάτες. Έχει έναν λιμένα ανερχόμενων ζεύξεων PON που συνδέει με τις συσκευές τελών γραφείων μέσω της οπτικής ίνας.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων FA-EONU8009

 

Προσαρμοστείτε στα πρότυπα IEEE802.3ah και καλύψτε CTC V2.1 τις τεχνικές απαιτήσεις

Υποστηρίξτε το στρώμα 2 υπηρεσιών Ethernet μετατροπή και αποστολή καλώδιο-ταχύτητας των υπηρεσιών ανερχόμενων ζεύξεων και κατιουσών συνδέσεων

Υποστηρίξτε το φιλτράρισμα και την καταστολή πλαισίων

Υποστηρίξτε την τυποποιημένη λειτουργία 802.1Q Vlan, μετατροπή υποστήριξης VLAN

Υποστηρίξτε 4094 VLANs (802.1Q)

Υποστηρίξτε τη δυναμική λειτουργία του (DBA) κατανομής εύρους ζώνης

Υποστηρίξτε QoS, συμπεριλαμβανομένης της ταξινόμησης κυκλοφοριακής ροής, της προτεραιότητας χαρακτηρίζοντας, της σειράς αναμονής και της αποστολής, της διαμόρφωσης κυκλοφορίας και του ελέγχου της κυκλοφορίας, κ.λπ.

Ενιαίο ONU υποστηρίζει μέχρι 8 LLID.

Να κατασκοπεύσει υποστήριξης IGMP

Ανίχνευση βρόχων ορίου ποσοστού λιμένων Ethernet υποστήριξης

Συναγερμός διακοπής ρεύματος υποστήριξης

Προστασία αστραπής υποστήριξης για την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος και προστασία αστραπής για το λιμένα υπηρεσιών

Χαρακτηριστικό γνώρισμα ραδιοσυχνότητας CATV (προαιρετικό, εάν δεν χρειάζεστε CATV, παρακαλώ επιλέξτε τον αριθμό μερών προϊόντων FA-EONU8008)

 

Φυσικές τεχνικές παράμετροι

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα λιμένων 1 λιμένας PON (1.25G)
λιμένας 8 10/100M
1 λιμένας CATV (FA-EONU8008 δεν έχουν αυτήν την διεπαφή)
Επίπεδο παραγωγής 85dBuv (εισαγωγή-6dbm)
Λειτουργώντας σειρά AGC 10dB CNR ≥ το 46dB@-6dBm (εισαγωγή)
Φυσική διάσταση 259x119x30 (L×W×H, χιλ.)
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 5VDC
Κατανάλωση ισχύος 7W
Θερμοκρασία εργασίας -10~55℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -30~60℃
Σχετική υγρασία 10~90% (non-condensing)

 

Χαρακτηριστικά ινών

 

WDM Υποστήριξη αμφίδρομη ή Triplexer
Τύπος συνδετήρων ινών SC/PC Ή SC/APC
Μέγιστο κανάλι ινών 1 X 32
Ποσοστό ταχύτητας 1.25Gbps (προς τα πάνω και προς τα κάτω)
Διαβίβαση του μήκους κύματος 1310nm
Λήψη του μήκους κύματος 1490nm
Οπτική δύναμη παραγωγής dBm -1 έως +4
Ευαισθησία δεκτών < -26dBm="">
Μέγιστη απόσταση μεταξύ ONU και OLT 20 χλμ

 8 κανάλι???????? + 1 CATV EPON Ont εξοπλισμού παθητικού δικτύων ινών εξοπλισμού 1 X 32

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα