Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber καλώδιο patch

FC μαζικό καλώδιο οπτικών ινών συνδετήρων, ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου ίνας υάλου

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

FC μαζικό καλώδιο οπτικών ινών συνδετήρων, ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου ίνας υάλου

Κίνα FC μαζικό καλώδιο οπτικών ινών συνδετήρων, ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου ίνας υάλου προμηθευτής
FC μαζικό καλώδιο οπτικών ινών συνδετήρων, ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου ίνας υάλου προμηθευτής FC μαζικό καλώδιο οπτικών ινών συνδετήρων, ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου ίνας υάλου προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  FC μαζικό καλώδιο οπτικών ινών συνδετήρων, ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου ίνας υάλου

Λεπτομέρειες:

Place of Origin: China
Μάρκα: Fiberall
Πιστοποίηση: RoHS, UL, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Fapc-FAFAS1

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα/εσωτερικό χαρτοκιβώτιο/εξωτερικό χαρτοκιβώτιο
Delivery Time: 3-5 days
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Fiber Jumper Connector: FC
Καλώδιο διαμέτρου: 0.9 mm Τύπος Fiber: G652
Γυαλίζοντας τύπος: APC Χρώμα καλωδίων: Προσαρμοσμένη
Ferrule διάμετρος: 2.5mm Μήκος: Προσαρμοσμένη

Fapc-FAFAS1, άλτης FC/APC οπτικών ινών απομονωτών 0.9mm σφιχτός – μονοκατευθυντικός ενιαίος τρόπος FC/APC κίτρινος

 

Τύπος ινών άλτη οπτικών ινών

 

Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών του Fiberall αποτελείται από την ίνα υάλου. Υπάρχουν πολλοί τύποι ινών υάλου στην αγορά αλλά μόνο μερικοί απ' αυτούς χρησιμοποιούνται συχνά. Παραδείγματος χάριν, ενιαίος τρόπος G652B, G652D, G655, G657A1, G657A2, πολλαπλού τρόπου G651 και ούτω καθεξής.

 

Το G652 είναι μη μετατοπισμένη διασπορά ίνα, μηδέν σημείο διασποράς είναι στο μήκος κύματος 1300nm, το λειτουργούν μήκος κύματος είναι 1310nm (η απώλεια είναι 0.36dB/km), υπάρχουν τέσσερις τύποι, είναι διαιρεμένα Γ. 652A, Β, Γ, Δ σύμφωνα με διαφορετικό PMD.

 

Το G655 είναι διαφορετικό από το μηδέν μετατοπισμένο διασπορά ίνα ή NZDSF. Είναι μετατοπισμένη διασπορά ίνα, αλλά η διασπορά σε 1550nm δεν είναι μηδέν (σύμφωνα με ITU-T.G.655, στη σειρά μήκους κύματος 1530-1565nm, η αντίστοιχη αξία διασποράς είναι 0.1-6.0ps/nm*km).

 

ITU-τ εξέδωσε μια τυποποιημένη πρόταση για την κάμψη της αναίσθητης ίνας το Δεκέμβριο του 2006 που η νέα ενιαία ίνα τρόπου ονομάζεται G.657 είναι εκεί οπτική ίνα τύπων Α και Β, και σύμφωνα με την αρχή της ελάχιστης κάμπτοντας ακτίνας, το κάμπτοντας ποσοστό διαιρείται για να είναι 1, 2, και 3 τρεις βαθμοί, βαθμός 1 αντιστοιχούν στην ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα 10mm, ο βαθμός 2 αντιστοιχεί στην ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα 7.5mm, ο βαθμός 3 αντιστοιχεί στην ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα 5mm. Συνδυασμένη με αυτές τις δύο αρχές, η ίνα G.657 διαιρείται σε τέσσερις υποκατηγορίες, G.657.A1, G.657.A2, G.657.B2 και G.657.B3.

 

Το G652 χρησιμοποιείται πάντα στην κοινή πλεξίδα jumers ή οπτικών ινών ινών οπτική και G657A που χρησιμοποιούνται πάντα στο σκοινί ή την πλεξίδα μπαλωμάτων πτώσης FTTH.

 

Εφαρμογές

 

Ethernet

Βίντεο

Πολυμέσα

Ενεργός σύνδεση συσκευών

Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

Εξεταστικά όργανα

Δίκτυο τοπικής περιοχής

Αισθητήρες οπτικών ινών

Οπτικό CATV

 

Παράμετρος προϊόντων fapc-FAFAS1

 

Τύπος συνδετήρων FC/APC – FC/APC
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό 0.9mm σφιχτό κίτρινο χρώμα απομονωτών
Τύπος ινών Ίνα υάλου ITU-G652B
Ferrule διάμετρος OD2.5mm
Ferrule υλικό ZrO2
Υλικό συνδετήρων Μέταλλο
Χρώμα μποτών Πράσινος
Εσωτερική συσκευασία Πλαστική τσάντα

 

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα