Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόνταθραύστης PLC ινών

CATV/το CCTV συνδέει τον οπτικών ινών θραύστη, οπτικός θραύστης LSZH ινών/σακάκι PVC

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

CATV/το CCTV συνδέει τον οπτικών ινών θραύστη, οπτικός θραύστης LSZH ινών/σακάκι PVC

Κίνα CATV/το CCTV συνδέει τον οπτικών ινών θραύστη, οπτικός θραύστης LSZH ινών/σακάκι PVC προμηθευτής
CATV/το CCTV συνδέει τον οπτικών ινών θραύστη, οπτικός θραύστης LSZH ινών/σακάκι PVC προμηθευτής CATV/το CCTV συνδέει τον οπτικών ινών θραύστη, οπτικός θραύστης LSZH ινών/σακάκι PVC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  CATV/το CCTV συνδέει τον οπτικών ινών θραύστη, οπτικός θραύστης LSZH ινών/σακάκι PVC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: RoHS
Αριθμό μοντέλου: FA-PLCA1x4N

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: Upon Request
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο φουσκαλών/περικάλυμμα/χαρτοκιβώτιο φυσαλίδων
Χρόνος παράδοσης: Επάνω στη διαταγή Qty
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, PayPal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: 1x4 θραύστης PLC οπτικών ινών/θραύστης οπτικών ινών καλωδίων Κατάσταση: Νέα
Κανάλι Qty: Ένα που εισάγονται και παραγωγή τέσσερα Τύπος Πακέτου: Τυποποιημένο κιβώτιο ABS
Τύπος σύνδεσης: Χωρίς συνδετήρα Τύπος Fiber: G657A1 ή προσαρμοσμένος
Οπτική αναλογία: 25: 25: 25: 25 Υλικό σακακιών: LSZH ή PVC
Λειτουργούν μήκος κύματος: 1260 ~ 1650 NM καλώδιο OD: 3.0mm ή 2.0mm

FA-PLCA1x4N, θραύστης PLC οπτικών ινών 1x4, με το κιβώτιο ABS, χωρίς συνδετήρα ινών

 

Συνοπτική εισαγωγή για το θραύστη PLC ινών Fiberall

 

Θραύστης PLC προϊόντων Fiberall και και συζευκτήρας FBT. Ποιος ένας είναι καλύτερος; Στην πραγματικότητα και οι δύο είναι ευρέως χρήση, ο χρήστης μπορεί να επιλέξει τη σωστή αναλόγως πραγματική κατάσταση και διαφορετική εφαρμογή. Εισάγουμε με το παρόν έγγραφο τη διαφορά μεταξύ τους εν συντομία για την αναφορά σας.

Πρώτα είναι διαφορετικοί στην τεχνολογία. Το λιωμένο δικωνικό μυτερό (FBT) είναι παραδοσιακή τεχνολογία για να ενώσει στενά διάφορη ίνα μαζί από την πλευρά της ίνας. Ο επίπεδος κυματοδηγός (PLC) είναι μικρο-οπτικά συστατικά προϊόντα, η χρήση της λιθογραφίας, το υπόστρωμα ημιαγωγών στο μέσο ή ο σχηματισμός του οπτικού κυματοδηγού, να επιτύχει τη λειτουργία διανομής κλάδων.

Αφετέρου, η μέγιστη ικανότητα του PLC μπορεί να είναι 64 κανάλια, η οπτική αναλογία της είναι μέση, και έχει το συμπαγέστερο μέγεθος. Η μέγιστη ικανότητα FBT είναι 32 κανάλια μόνο, μπορεί να είναι με τη διαφορετική οπτική αναλογία.

Τρίτον, το PLC είναι κατάλληλο για όλο το μήκος κύματος 1260-1650nm σειράς αλλά ο συζευκτήρας FBT είναι χρήση σε ορισμένο μήκος κύματος όπως 1310nm, 1550nm και ούτω καθεξής.

Εμπρός, όχι σημαίνει ότι όλη η απόδοση του PLC είναι καλύτερη από fbt, παραδείγματος χάριν, το TDL και PDL του μικρού καναλιού FBT είναι καλύτερο από το μικρό κανάλι PLC.

 

Τεχνικές παράμετροι

 

Παράμετρος Μονάδα 1x4
Βαθμός ασφαλίστρου
Απώλεια εισαγωγής Max. DB 7.4
Ομοιομορφία καναλιών Max. DB 0,6
PDL Max. DB 0,2
Μήκος κύματος 1260 NM σε 1650 NM
Επιστροφής απώλεια UPC Ελάχιστος. DB 50
Κατευθυντικότητα Ελάχιστος. DB 55
Λειτουργούσα θερμοκρασία – 40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης – 40~85
Συνδετήρας ινών   SC, LC, ST, FC Κ.ΛΠ.
Τύπος ινών Συμμορφωμένος στη ITU G.657A1 ή προσαρμοσμένος
Διάσταση συσκευασίας Γυμνός τύπος ινών L*W*H χιλ. 50x4x4
Μίνι τύπος L*W*H χιλ. 50x7x4
Τύπος ενότητας L*W*H χιλ. 100x80x10
Τύπος ραφιών L*W*H χιλ. 130x100x25
Άλλος τύπος L*W*H χιλ. Προσαρμοσμένος

 

Τυποποιημένη συμμόρφωση


GR-1209-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia
GR-1221-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia
RoHS

YD/T 2000.1-2014 (Κίνα)

 

Εφαρμογή προϊόντων

 

PON (EPON GPON BPON)

Συνδέσεις CATV/CCTV

Ίνα στο κτήριο

Δίκτυο διανομής ινών

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα του PLC μας

 

Καλύψτε τις απαιτήσεις GR-1209 και GR-1221

Προκαθορίστε τον τύπο ινών: G657A1

Χαμηλά IL και PDL

Ευρεία σειρά μήκους κύματος

Καλή ομοιομορφία

CATV/το CCTV συνδέει τον οπτικών ινών θραύστη, οπτικός θραύστης LSZH ινών/σακάκι PVC

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα