Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόνταθραύστης PLC ινών

Θραύστης 1x16 PLC οπτικών ινών τμημάτων ODN για το βαθμό ασφαλίστρου συστημάτων EPON

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Θραύστης 1x16 PLC οπτικών ινών τμημάτων ODN για το βαθμό ασφαλίστρου συστημάτων EPON

Κίνα Θραύστης 1x16 PLC οπτικών ινών τμημάτων ODN για το βαθμό ασφαλίστρου συστημάτων EPON προμηθευτής
Θραύστης 1x16 PLC οπτικών ινών τμημάτων ODN για το βαθμό ασφαλίστρου συστημάτων EPON προμηθευτής Θραύστης 1x16 PLC οπτικών ινών τμημάτων ODN για το βαθμό ασφαλίστρου συστημάτων EPON προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Θραύστης 1x16 PLC οπτικών ινών τμημάτων ODN για το βαθμό ασφαλίστρου συστημάτων EPON

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: RoHS
Αριθμό μοντέλου: FA-PLCA1×16FP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: Upon Request
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο φουσκαλών/περικάλυμμα/χαρτοκιβώτιο φυσαλίδων
Χρόνος παράδοσης: Επάνω στη διαταγή Qty
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, PayPal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Οπτική PLC Splitter Λιμένες ινών: 1X16
Τύπος ενθυλάκωσης: Κιβώτιο ABS Κατάσταση: Νέα
Τύπος σύνδεσης: FC/UPC Τύπος Fiber: Κάμψη αναίσθητο G657A1
καλώδιο εισαγωγής: 2.0mm κίτρινα καλώδιο παραγωγής: 2.0mm κίτρινα
Υλικό σακακιών: LS0H ή PVC Οπτική αναλογία: Μέσος όρος

FA-PLCA1×16FP, θραύστης PLC οπτικών ινών τμημάτων 1x16 ODN για το σύστημα EPON με το συνδετήρα FC

 

Εισαγωγή του θραύστη PLC οπτικών ινών EPON

 

Ο οπτικός θραύστης PLC ινών Fiberall (επίπεδο κύκλωμα Lightwave) είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας την οπτική τεχνολογία κυματοδηγού πυριτίου για να διανείμει τα οπτικά σήματα από το κεντρικό γραφείο (OLT) στις πολλαπλάσιες θέσεις προϋποθέσεων (ONU). Χαρακτηρίζει το μικρό μέγεθος, την υψηλή αξιοπιστία, την ευρεία λειτουργούσα σειρά μήκους κύματος και την καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών, και χρησιμοποιείται ευρέως στα δίκτυα PON για να πραγματοποιήσει τη δύναμη οπτικών σημάτων που χωρίζει ως τις χαμηλού κόστους λύσεις. Το Fiberall έχει τη δυνατότητα να παρέχει ότι όλοι τακτοποιούν των θραυστών PLC 1xN και 2xN που προσαρμόζονται για τις συγκεκριμένες εφαρμογές.

 

Παράμετροι του θραύστη ινών 1x16

 

Παράμετρος Κανάλι ινών 1x16
Βαθμός Ασφάλιστρο
Λειτουργούν μήκος κύματος 1260~1650 NM
Απώλεια εισαγωγής Max. DB 13.7
Ομοιομορφία καναλιών Max. DB 1.0
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης Max. DB 0,2
Μέγιστη οπτική δύναμη (MW) Max. DB 300
Επιστροφής απώλεια UPC/APC Ελάχιστος. DB 50/55
Κατευθυντικότητα Ελάχιστος. DB 55
Λειτουργούσα θερμοκρασία – 40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης – 40~85
Τύπος συνδετήρων  Sc, FC, LC και κ.λπ.
Τύπος ινών  Συμμορφωμένος σε G.657A1 ή προσαρμοσμένος
Διάσταση συσκευασίας Γυμνός τύπος ινών L*W*H χιλ. 50*4*4
Μίνι τύπος L*W*H χιλ. 60*12*4
Τύπος ενότητας L*W*H χιλ. 120*80*20
Τύπος ραφιών L*W*H χιλ. 130*100*50
Άλλος τύπος L*W*H χιλ. Προσαρμοσμένος

 

Εφαρμογή FA-PLCA1×16FP

 

Παθητικό οπτικό δίκτυο το (EPON) Ethernet

Ίνα στο πάτωμα

Ίνα στον κόμβο

Δίκτυο το (WAN) ευρείας περιοχής

 

Κύρια χαρακτηριστικά του οπτικού θραύστη ινών

 

1, συμμορφώνεται με το διεθνές πρότυπο GR-1209 και GR-1221

2, υψηλός - το υλικό ποιοτικών σακακιών είναι σε θέση να αντέξει οικονομικά τη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας -40 έως +85 ℃

3, διάφοροι συνδετήρες διαθέσιμοι

4, άριστη ομοιομορφία.

Θραύστης 1x16 PLC οπτικών ινών τμημάτων ODN για το βαθμό ασφαλίστρου συστημάτων EPON

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα