Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτική μονάδα δικτύων onu

2.4GHz οπτική συσκευή λήξης δικτύων, εξωτερικός οπτικός διαποδιαμορφωτής ONU WiFi GPON ONT

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

2.4GHz οπτική συσκευή λήξης δικτύων, εξωτερικός οπτικός διαποδιαμορφωτής ONU WiFi GPON ONT

Κίνα 2.4GHz οπτική συσκευή λήξης δικτύων, εξωτερικός οπτικός διαποδιαμορφωτής ONU WiFi GPON ONT προμηθευτής
2.4GHz οπτική συσκευή λήξης δικτύων, εξωτερικός οπτικός διαποδιαμορφωτής ONU WiFi GPON ONT προμηθευτής 2.4GHz οπτική συσκευή λήξης δικτύων, εξωτερικός οπτικός διαποδιαμορφωτής ONU WiFi GPON ONT προμηθευτής 2.4GHz οπτική συσκευή λήξης δικτύων, εξωτερικός οπτικός διαποδιαμορφωτής ONU WiFi GPON ONT προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  2.4GHz οπτική συσκευή λήξης δικτύων, εξωτερικός οπτικός διαποδιαμορφωτής ONU WiFi GPON ONT

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: CE-RED
Αριθμό μοντέλου: FA-gont8010-KW

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΜΟΝΆΔΑ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κουτί από χαρτόνι/χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 4-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: GPON ONT ONU Λιμένας PON: 1 λιμένας
ταχύτητα δεδομένων: προς τα πάνω 1.25G, προς τα κάτω 2.5G Μέγιστη απόσταση: 60km
Τύπος εφαρμογής: GPON Θύρα Ethernet: 1 x10/100M
Πρότυπο: ITU-Τ G.984 Πρωτόκολλα WiFi: 802.11 b/g/n
Ασύρματη Συχνότητα: 2.4 GHz Κεραία: Εξωτερικά
Ένδειξη LED: διαθέσιμος Κατάσταση: Νέα
Πιστοποίηση: CE,ISO Κωδικός ΕΣ: 8517622990

FA-gont8010-KW, οπτική τελική μονάδα GPON ONT ONU με έναν γρήγορο λιμένα Ethernet και εξωτερικό WiFi

 

Προς τα πάνω και προς τα κάτω στοιχεία ONU και OLT

 

Στις παραμέτρους λιμένων PON, υπάρχουν δύο μήκη κύματος, 1310nm για τη ανερχόμενη ζεύξη και 1490nm για την κατιούσα σύνδεση. Γενικά, το σύστημα PON διαβιβάζει τα στοιχεία ανερχόμενων ζεύξεων και κατιουσών συνδέσεων ταυτόχρονα με την ίδια οπτική ίνα αλλά τα διαφορετικά μήκη κύματος χρησιμοποιούνται προς όλες τις κατευθύνσεις. Η πιό κοινή λύση είναι να χρησιμοποιηθεί το χονδροειδές τμήμα μήκους κύματος που πολλαπλασιάζει το (CWDM), το οποίο χρησιμοποιεί 1490nm ή 1550nm για προς τα κάτω και 1310nm για προς τα πάνω.

 

Και οι μέθοδοι επεξεργασίας σήματος επίσης διαφορετικές για προς τα πάνω και προς τα κάτω. Στην προς τα πάνω κατεύθυνση, κάθε ONU πρέπει να χρησιμοποιήσει ένα πολλαπλάσιο πρωτόκολλο πρόσβασης όπως το πολλαπλάσιο χρονικό τμήμα για να έχει πρόσβαση στο πρωτόκολλο TDMA (πολλαπλάσια πρόσβαση χρονικού τμήματος) και να ολοκληρώσει την πρόσβαση πληροφοριών του κοινού καναλιού μετάδοσης. OLT μπορεί να ορίσει μια αυλάκωση για κάθε ONU και κάθε ONU επιτρέπεται για να στείλει τα στοιχεία στη σχισμή χρόνου τους έτσι ώστε δεν θα παρεμποδίσουν το ένα το άλλο και δεν θα αποφύγουν την περιττή σύγκρουση στοιχείων.


Το ρεύμα στοιχείων κατιουσών συνδέσεων είναι ραδιοφωνική μετάδοση, όλο ONU μπορεί να λάβει τα στοιχεία από OLT αλλά το ONU λαμβάνει τα στοιχεία του σύμφωνα με το λογικό προσδιοριστικό το (LLID) συνδέσεων των στοιχείων κατιουσών συνδέσεων και απορρίπτει τα στοιχεία για άλλους χρήστες. Τα μέσα που θα φιλτραρίσει όλες τις πληροφορίες κατόπιν κρατούν τις πληροφορίες του και σταματούν άλλες πληροφορίες.

 

Αλλά η κατάσταση είναι μια διαφορετική για OLT. Στην κατιούσα σύνδεση, OLT μπορεί να στείλει τα στοιχεία σε οποιοδήποτε ONU οποτεδήποτε, στην κατεύθυνση ανερχόμενων ζεύξεων, OLT είναι σε θέση να λάβει τα στοιχεία από ένα ONU μόνο συγχρόνως, εάν δύο σταλμένα ONU στοιχεία που το OLT συγχρόνως, το OLT δεν μπορεί να λάβει τα στοιχεία σωστά (σύγκρουση ONU). Στη ανερχόμενη ζεύξη, διαιρέστε το χρόνο επαγγέλματος της ίνας στους διαφορετικούς χρόνους σύμφωνα με ένα ορισμένο μήκος, σε κάθε περίοδο, μόνο ένα ONU μπορεί να καταλάβει την ίνα για να στείλει τα στοιχεία στο OLT, το υπόλοιπο ONU θα κλείσει το λέιζερ. OLT διευκρινίζει το χρόνο να σταλούν τα στοιχεία στο ONU με την αποστολή ενός πακέτου ελέγχου.

 

Όσον αφορά στα ΔΟΧΕΙΑ, σύνδεσε όλα τα στοιχεία ανερχόμενων ζεύξεων με μια οπτική ίνα και διανέμει τα στοιχεία κατιουσών συνδέσεων σε κάθε ONU

 

Προκειμένου να αποφευχθεί η σύγκρουση στοιχείων και να επιτευχθεί ο συγχρονισμός σημάτων, OLT και ONU πρέπει να πραγματοποιήσουν την αυτόματη έκταση και να διαθέσουν το εύρος ζώνης ανερχόμενων ζεύξεων σύμφωνα με το SLA του χρήστη (συμφωνία επιπέδων εξυπηρέτησης).

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων του FA-gont8010-KW

 

Προσαρμοστείτε στα πρότυπα ITU-τ G.984 GPON.

Υποστηρίξτε το στρώμα 2 υπηρεσιών Ethernet μετατροπή και αποστολή καλώδιο-ταχύτητας των υπηρεσιών ανερχόμενων ζεύξεων και κατιουσών συνδέσεων

Υποστηρίξτε το φιλτράρισμα και την καταστολή πλαισίων

Υποστηρίξτε την τυποποιημένη λειτουργία 802.1Q Vlan, μετατροπή υποστήριξης VLAN

Υποστηρίξτε 4094 VLANs (802.1Q)

Υποστηρίξτε τη δυναμική λειτουργία του (DBA) κατανομής εύρους ζώνης

Υποστηρίξτε QoS, συμπεριλαμβανομένης της ταξινόμησης κυκλοφοριακής ροής, της προτεραιότητας χαρακτηρίζοντας, της σειράς αναμονής και της αποστολής, της διαμόρφωσης κυκλοφορίας και του ελέγχου της κυκλοφορίας, κ.λπ.

Ενιαίο ONU υποστηρίζει μέχρι 1 LLID.

Να κατασκοπεύσει υποστήριξης IGMP

Ανίχνευση βρόχων λιμένων Ethernet υποστήριξης ratelimit

Συναγερμός διακοπής ρεύματος υποστήριξης

Προστασία αστραπής υποστήριξης για την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος και προστασία αστραπής για το λιμένα υπηρεσιών

Συμμορφώνεται με 2.4GHz IEEE802.11n v2.0 και προς τα πίσω - συμβατό σύστημα με IEEE 802.11b/g τα πρότυπα

Διανομή υποστηρίξεων NAT/NAPT IP

ΩΧΡΑ πρωτόκολλα: PPPoE/StaticIP/PPTP/DHCP

Προηγμένη υποστηρίξεις τεχνολογία 2T2R MIMO για να ενισχύσει τη σειρά ρυθμοαπόδοσης και κάλυψης σημαντικά

Ποσοστό στοιχείων υψηλής ταχύτητας - μέχρι 300Mbps

 

Κύριες προδιαγραφές

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα λιμένων 1 λιμένες PON (2.5G)
1 λιμένας 10/100M

Φυσικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

1 λιμένας WLAN
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: 12VDC
Κατανάλωση ισχύος: 6W
Θερμοκρασία εργασίας: 0~55℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30~60℃
Σχετική υγρασία: 10~90% (non-condensing)

2.4GHz οπτική συσκευή λήξης δικτύων, εξωτερικός οπτικός διαποδιαμορφωτής ONU WiFi GPON ONT

 

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα