Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδια οπτικών ινών

Καλώδια οπτικών ινών συνήθειας προσώπου τελών PC, ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου LC LC

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Καλώδια οπτικών ινών συνήθειας προσώπου τελών PC, ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου LC LC

Κίνα Καλώδια οπτικών ινών συνήθειας προσώπου τελών PC, ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου LC LC προμηθευτής
Καλώδια οπτικών ινών συνήθειας προσώπου τελών PC, ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου LC LC προμηθευτής Καλώδια οπτικών ινών συνήθειας προσώπου τελών PC, ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου LC LC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Καλώδια οπτικών ινών συνήθειας προσώπου τελών PC, ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου LC LC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall
Πιστοποίηση: RoHS, UL, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Fapc-LPLPS1

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα/εσωτερικό χαρτοκιβώτιο/εξωτερικό χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Οπτικός άλτης ινών Μέγεθος καλωδίων: simplex 2.0mm
Τύπος Fiber: SM Πρόσωπο τελών: PC
Υλικό θηκών: PVC ή LSOH Στέγαση χρώματος: μπλε
est μήκος κύματος: 1310nm, 1550nm Απώλεια εισαγωγής: <0>

Fapc-LPLPS1, ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου μονοκατευθυντικό με τον οπτικό συνδετήρα 2.0mm LC

 

Το Aramid ή Kevlar ενισχύει το μέλος του άλτη οπτικών ινών και του καλωδίου ινών

 

Το Aramid (Kevlar) είναι ένας νέος τύπος της συνθετικής ίνας υψηλής τεχνολογίας, είναι με τον εξαιρετικά υψηλής αντοχής, υψηλό συντελεστή, η υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση, όξινη αντίσταση, αλκαλική αντίσταση και ελαφρύς, η δύναμή της είναι 5 ~ 6 φορές του χαλύβδινου σύρματος, ο συντελεστής είναι 2 ~ 3 φορές pf χαλύβδινο σύρμα ή η ίνα υάλου, ανθεκτικότητα είναι 2 φορές του χαλύβδινου σύρματος, αλλά το βάρος μόνο περίπου 1/5 του χαλύβδινου σύρματος, αυτό δεν αποσυνθέτει ή δεν λειώνει στη θερμοκρασία 560 ℃. Είναι με την καλή εκτέλεση μόνωσης και αντι-γήρανσης έτσι η ζωή χρήσης της είναι μακριά.

 

Το Aramid (Kevlar) είναι με τις καλές μηχανικές ιδιότητες, είναι ένα είδος εύκαμπτου πολυμερούς σώματος, η σπάζοντας δύναμη είναι υψηλότερη από τον κοινό πολυεστέρα, βαμβάκι, νάυλον και ούτω καθεξής. Έχει τα πλεονεκτήματα της μεγάλης επιμήκυνσης, της μαλακής λαβής και καλό spinnability.

 

Άριστες retardancy φλογών και η αντίσταση θερμότητας, ο δείκτης το (LOI) οξυγόνου περιορισμού της ίνας aramid είναι μεγαλύτερα από 28, έτσι δεν καίει όταν αφήνει τη φλόγα. Retardancy φλογών της ίνας meta aramid καθορίζεται από τη χημική δομή του, έτσι είναι ένα είδος μόνιμης φλόγας - ίνα καθυστερούντω. Η ίνα aramid έχει την καλή θερμική σταθερότητα και μπορεί να χρησιμοποιηθεί συνεχώς υπό τον όρο 205℃, και ο υψηλής αντοχής μπορεί να διατηρηθεί στη θερμοκρασία υψηλότερη από 205℃. Η ίνα aramid έχει την υψηλότερη θερμοκρασία αποσύνθεσης, και δεν λειώνει υπό τον υψηλής θερμοκρασίας όρο. Όταν η θερμοκρασία είναι υψηλότερη από 370 ℃, αρχίζει στην ανθράκωση.

 

Οι σταθερές χημικές ιδιότητες, aramid έχουν την άριστη αντίσταση στις περισσότερες χημικές ουσίες, μπορεί ανθεκτικός το περισσότερο υψηλό ανόργανο οξύ συγκεντρώσεων, και η αλκαλική αντίστασή της επίσης άριστη στη θερμοκρασία δωματίου.

 

Η αντίσταση ακτινοβολίας, η αντίσταση ακτινοβολίας της ίνας aramid είναι άριστη. Παραδείγματος χάριν, υπό τον όρο της υπεριώδους ακτινοβολίας 1,2 X 10-2 w/in2 και μακροπρόθεσμη ακτινοβολία 1,72 της ακτίνας Χ 108rads, η ένταση είναι ακόμα το ίδιο.

Η διάρκεια, aramid ίνα είναι με την άριστη αντίσταση διάβρωσης και τη χημική αντίσταση.

 

Η χρήση Fiberall υψηλή - ποιότητα Aramid (Kevlar) μόνο και δεν χρησιμοποιεί το κατώτερο υποκατάστατο στον άλτη οπτικών ινών μας έτσι ώστε η εκτατή, αντίσταση συντριβής και η κάμπτοντας ακτίνα είναι εγγυημένες.

 

Εφαρμογή


Καλωδιακή τηλεόραση CATV
Ενεργός λήξη συσκευών
Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
Δίκτυο μετρό
Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LANs)
Δίκτυα το (WANs) ευρείας περιοχής

Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
Εξοπλισμός δοκιμής
Ακριβείς εγκαταστάσεις

 

Παράμετροι fapc-LPLPS1

 

Τύπος ινών Ενιαίος τρόπος
Τύπος καλωδίων Simplex
Ύφος συνδετήρων LC
Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 2.0mm
Μήκη Προεπιλογή ή προσαρμοσμένο μήκος
Μέλος δύναμης Νήμα Aramid
Εξωτερικό σακάκι PVC ή LSOH
Ανοχή μήκους (<15 meters=""> 0/+100mm
Ανοχή μήκους (μετρητές >15) -0/+10%
Χρώμα σακακιών Κίτρινος (SM)
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB),
1000 σύντροφος/demate κύκλοι
Λειτουργούντα Temp. -20 °C σε +70°C
Temp αποθήκευσης. -40 °C σε +85°C
Ferrule Concentricity < 1="">
Σχετική υγρασία 90-95% σε 40°C

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα