Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber καλώδιο patch

Πολλαπλού τρόπου OM3 καλώδια μπαλωμάτων ινών υψηλής ταχύτητας, σκοινί 1300nm μπαλωμάτων ινών Aqua

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Πολλαπλού τρόπου OM3 καλώδια μπαλωμάτων ινών υψηλής ταχύτητας, σκοινί 1300nm μπαλωμάτων ινών Aqua

Κίνα Πολλαπλού τρόπου OM3 καλώδια μπαλωμάτων ινών υψηλής ταχύτητας, σκοινί 1300nm μπαλωμάτων ινών Aqua προμηθευτής
Πολλαπλού τρόπου OM3 καλώδια μπαλωμάτων ινών υψηλής ταχύτητας, σκοινί 1300nm μπαλωμάτων ινών Aqua προμηθευτής Πολλαπλού τρόπου OM3 καλώδια μπαλωμάτων ινών υψηλής ταχύτητας, σκοινί 1300nm μπαλωμάτων ινών Aqua προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Πολλαπλού τρόπου OM3 καλώδια μπαλωμάτων ινών υψηλής ταχύτητας, σκοινί 1300nm μπαλωμάτων ινών Aqua

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall
Πιστοποίηση: RoHS, UL, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Fapc-SPLPM2O

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα/εσωτερικό χαρτοκιβώτιο/εξωτερικό χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Μόλυβδος μπαλωμάτων οπτικών ινών Τύπος Fiber: OM3
Χρώμα μποτών: LC λευκό, μπεζ Sc Χρώμα σακακιών: aqua
δομή καλωδίων: Αμφίδρομη λειτουργία Συνδετήρας Α: LC ΚΚ
Συνδετήρας Β: ΚΚ SC μήκος κύματος δοκιμής: 850nm, 1300nm

Fapc-SPLPM2O, πολλαπλού τρόπου άλτης οπτικών ινών υψηλής ταχύτητας OM3 με το διπλό οπτικό καλώδιο Aqua

 

Σημάδι προσδιορισμού του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών και της πλεξίδας οπτικών ινών

 

Υπάρχουν πολλοί που προσδιορίζουν τον τρόπο για το σκοινί και την πλεξίδα μπαλωμάτων. Όσον αφορά στο συνδετήρα Sc και LC, μπορούμε να ξέρουμε ότι η μπλε κατοικία είναι για τον ενιαίο τρόπο, το μπεζ χρώμα είναι για τον πολυ τρόπο, πράσινος είναι για APC και το aqua είναι για OM3.

 

Διακρίνουμε επίσης το διπλό συνδετήρα μέσω των μποτών με το διαφορετικό χρώμα, η άσπρη και μπλε μπότα είναι πάντα για SM, η κόκκινη και μαύρη μπότα είναι για τους ΚΚ και η πράσινη μπότα είναι πάντα για APC.

 

Όσον αφορά σε κάποιο τύπο μην διακρίνετε μέσω της μπότας, Fiberall παρέχει το δαχτυλίδι αριθμού (με τον αριθμό 1, 2) ή το δαχτυλίδι επιστολών (με το γράμμα Α, Β), την ετικέτα σημαδιών καλωδίων ή χρωματίζει το shrinkable σωλήνα στο καλώδιο για τον προσδιορισμό.

 

Όσον αφορά στο καλώδιο 2.0mm και 3.0mm, το κίτρινο χρώμα είναι πάντα για τον ενιαίο τρόπο, το πορτοκαλί χρώμα είναι για τον πολυ τρόπο και το aqua είναι για OM3. Αλλά για 0.9mm, κίτρινος και το λευκό είναι για SM και το πορτοκάλι είναι για τους ΚΚ. Αλλά το χρώμα δεν είναι αμετάβλητο, ο αγοραστής μπορεί να διατάξει άλλο χρώμα όπως το μπλε, πράσινος, καφετής, γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, πορφυρός, ρόδινο, aqua και ούτω καθεξής.

 

Παρακαλώ ευγενικά συμβουλευθείτε στις πωλήσεις Fiberall πριν από τη διαταγή και ξέρτε την απαίτηση λεπτομέρειάς σας στον προσδιορισμό του τρόπου έτσι ώστε μπορούμε να παρέχουμε το σωστό προϊόν για την κατάλληλη αναγνώριση και τη γρήγορη λειτουργία.

 

Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα


Καλές διάρκεια και ανταλλαξιμότητα

Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή απώλεια αντανάκλασης

Στίλβωση ανώτερης ποιότητας PC/UPC/APC
Υποχωρητικά πρότυπα: GR-326-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia, TIA/EIA και IEC
0.9mm, 2.0mm, διάμετρος καλωδίων 3.0mm για την επιλογή.

 

Παράμετροι προδιαγραφών

 

Στοιχείο Παράμετροι
Αριθμός μερών Fapc-SPLPM2O
Προδιαγραφή προϊόντων Σκοινί διπλό OM3 LC/PC μπαλωμάτων ινών - SC/PC 2.0mm
Υλικό σακακιών PVC ή LSZH
Χρώμα σακακιών Aqua
Τύπος ινών Πολυ τρόπος OM3
Χρώμα κατοικίας Μπεζ
Μήκος κύματος δοκιμής 850nm, 1300nm
Απώλεια εισαγωγής Χαρακτηριστικό ≤0.15dB, μέγιστο ≤0.25dB
Επιστροφής απώλεια PC≥30.0dB
Διάρκεια Ζευγαρώνοντας 1000 φορές, χαρακτηριστική αλλαγή ≤0.2dB
Διάμετρος καλωδίων ∮1.8mm, ∮2.0mm, ∮2.8mm ή ∮3.0mm
Ferrule διάμετρος ∮1.25mm: LC, ∮2.5mm: Sc
Χρώμα μποτών LC λευκό, μπεζ Sc
Θερμοκρασία εργασίας -20℃ σε 70℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης 40℃ σε 85℃
Ferrule παράμετρος Άντεξε τη διάμετρο: 125.3+1/0μm, concentricity: ≤1.0μm

 

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα