Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber καλώδιο patch

πολλαπλού τρόπου διπλό καλώδιο οπτικών ινών αλτών οπτικών ινών μπλε ζακετών 3.0mm αδιάβροχο

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

πολλαπλού τρόπου διπλό καλώδιο οπτικών ινών αλτών οπτικών ινών μπλε ζακετών 3.0mm αδιάβροχο

Κίνα πολλαπλού τρόπου διπλό καλώδιο οπτικών ινών αλτών οπτικών ινών μπλε ζακετών 3.0mm αδιάβροχο προμηθευτής
πολλαπλού τρόπου διπλό καλώδιο οπτικών ινών αλτών οπτικών ινών μπλε ζακετών 3.0mm αδιάβροχο προμηθευτής πολλαπλού τρόπου διπλό καλώδιο οπτικών ινών αλτών οπτικών ινών μπλε ζακετών 3.0mm αδιάβροχο προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  πολλαπλού τρόπου διπλό καλώδιο οπτικών ινών αλτών οπτικών ινών μπλε ζακετών 3.0mm αδιάβροχο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall
Πιστοποίηση: RoHS, UL, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Fapc-SPSPM2B

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα/εσωτερικό χαρτοκιβώτιο/εξωτερικό χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Μόλυβδος μπαλωμάτων ινών Connector: SC/PC
Καλώδιο διαμέτρου: 2.8x5.7mm Τύπος Fiber: 50/125 ή 62.5/125
Πρόσωπο τελών: PC, UPC Χρώμα καλωδίων: μπλε
Μήκος καλωδίου: Προσαρμοσμένη μήκος κύματος δοκιμής: 850nm, 1300nm

Fapc-SPSPM2B, διπλό καλώδιο αλτών οπτικών ινών μπλε ζακετών 3.0mm με τους ΚΚ μπεζ συνδετήρας Sc

 

Πώς να κρίνει έναν κατάλληλο άλτη οπτικών ινών

 

Κατ' αρχάς, να ελέγξει κάνει τον άλτη οπτικών ινών που σπάζουν ή όχι με τη χρησιμοποίηση του εντοπιστή ελαττωμάτων οπτικής ίνας (μάνδρα ινών), εάν η ίνα είναι σπασμένη, είναι εκεί κανένα φως κατά τη διάρκεια της δοκιμής και εξετάζει την απώλεια εισαγωγής και την επιστροφής απώλεια από τον ελεγκτή. Εάν το IL και το RL δεν καλύπτουν την απαίτηση διαταγής, και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με το κύριο καλώδιο και τον εξοπλισμό δοκιμής, το σκοινί μπαλωμάτων ινών μπορεί να έχει το πρόβλημα.

 

Για υψηλό - η ποιοτική απαίτηση, αυτό είναι καλύτερη να κάνει τη δοκιμή γεωμετρίας του προσώπου τελών με τη χρησιμοποίηση του τρισδιάστατου παρεμβαλλόμετρου για να εξετάσει την ακτίνα της κυρτότητας το (ROC), του όφσετ κορυφών, του ύψους ινών, κ.λπ.

 

Το τέλος ινών που ελέγχει, για να ελέγξει είναι εκεί ρύπος, σκόνη και γρατσουνιές στην επιφάνεια με τη χρησιμοποίηση της τηλεοπτικής ίνας πιό magnifier, το όργανο μπορεί να παρέχει τη σαφέστερη εικόνα, και μπορούμε επίσης να χρησιμοποιήσουμε τη μεταβλητή ενίσχυση πιό magnifier για να εξετάσουμε, το όργανο μπορεί να ενισχύσει την ίνα υάλου για να είναι 400 φορές ή 200 φορές του πραγματικού μεγέθους, μπορείτε να παρατηρήσετε τον πυρήνα προσώπου και ινών τελών οπτικής ίνας σαφώς και εύκολα. Φυσικά, μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε το σχετικό λογισμικό για την αυτόματη επιθεώρηση.

 

Εκτατή δοκιμή ινών, μέγιστη εκτατή δύναμη δοκιμής που ο συνδετήρας ινών μπορεί να αντισταθεί.

Περιβαλλοντική δοκιμή θερμοκρασίας, για να εξετάσουν την απόδοση του συνδετήρα οπτικής ίνας στους διαφορετικούς όρους περιβαλλοντικής θερμοκρασίας.

 

Δεδομένου ότι η τελευταία δοκιμή δύο είναι περίπλοκη και αυτό το ειδικό περιβάλλον ανάγκης, έτσι σταλμένο δείγμα Fiberall ήδη στον τρίτο για τη δοκιμή, στη μαζική παραγωγή, χρησιμοποιούμε την ίδια διαδικασία, τον ίδιο εξοπλισμό και το ίδιο υλικό σε όλα τα προϊόντα έτσι το χαρακτηριστικό τους όχι διαφορετικός με το δείγμα και δεν κάνουμε τη δοκιμή αυτά τα δύο πάλι για όλα τα στοιχεία στην πραγματική παραγωγή.

 

Προδιαγραφή καλωδίων

Απολογισμός ινών: 2 πυρήνες

Ίνα OD: 242±7 um

Σφιχτός απομονωτής OD: 0.87±0.05mm

Έξω πάχος σακακιών: 0.46±0.04mm

Υλικό σακακιών: PVC ή LSZH

Καλώδιο OD: (2.70-2. 80) Χ (5.40-5.80) χιλ.

 

Ιδιοκτησία ΚΚ ίνα

 

Ύφος ινών Μονάδα Πολλαπλού τρόπου 50/125 Πολλαπλού τρόπου 62.5/125 Πολλαπλού τρόπου OM3 150
Όρος NM 850/1300 850/1300 850/1300
Μείωση dB/km 3.0/1.0 3.0/1.0 3.0/1.0
Εύρος ζώνης 850nm MHZ·.km ≥200 ≥160 ≥1500
1300nm MHZ. ·χλμ ≥400 ≥200 ≥500

 

Φυσικές παράμετροι

 

Σειρά θερμοκρασίας -20℃ σε +70℃
Ονομαστικό βάρος “g/m 13.0
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα (χιλ.) Δυναμικός χιλ. 20H
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα (χιλ.) Στατικός χιλ. 10H
Μέγιστη ένταση (ν) Βραχυπρόθεσμος Ν 250
Μέγιστη ένταση (ν) Μακροπρόθεσμος Ν 130
Μέγιστη αντίσταση συντριβής (N/100mm2) N/100mm2 500

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα