Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber καλώδιο patch

Προσαρμοσμένο οπτικών ινών αλτών Sc σκοινί μπαλωμάτων Sc διπλό με το δαχτυλίδι καλωδίων επιστολών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Προσαρμοσμένο οπτικών ινών αλτών Sc σκοινί μπαλωμάτων Sc διπλό με το δαχτυλίδι καλωδίων επιστολών

Κίνα Προσαρμοσμένο οπτικών ινών αλτών Sc σκοινί μπαλωμάτων Sc διπλό με το δαχτυλίδι καλωδίων επιστολών προμηθευτής
Προσαρμοσμένο οπτικών ινών αλτών Sc σκοινί μπαλωμάτων Sc διπλό με το δαχτυλίδι καλωδίων επιστολών προμηθευτής Προσαρμοσμένο οπτικών ινών αλτών Sc σκοινί μπαλωμάτων Sc διπλό με το δαχτυλίδι καλωδίων επιστολών προμηθευτής Προσαρμοσμένο οπτικών ινών αλτών Sc σκοινί μπαλωμάτων Sc διπλό με το δαχτυλίδι καλωδίων επιστολών προμηθευτής Προσαρμοσμένο οπτικών ινών αλτών Sc σκοινί μπαλωμάτων Sc διπλό με το δαχτυλίδι καλωδίων επιστολών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Προσαρμοσμένο οπτικών ινών αλτών Sc σκοινί μπαλωμάτων Sc διπλό με το δαχτυλίδι καλωδίων επιστολών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall
Πιστοποίηση: RoHS, UL, ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Fapc-SPSPS2

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
Τιμή: Upon request
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα/εσωτερικό χαρτοκιβώτιο/εξωτερικό χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Οπτικό καλώδιο μπαλωμάτων ινών Διπλός συνδετήρας: με το συνδετήρα
Δαχτυλίδι καλωδίων: Γράμμα Α, Β Στίλβωση τελών: UPC
Αρίθμηση πυρήνων: Διπλοί πυρήνες Δομή σύνδεσης: Sc στο Sc
Πλευρική πίεση: >1000 (N/100mm) Χρώμα μποτών: μπλε

Fapc-SPSPS2, Sc διπλή οπτικών ινών αλτών δοκιμή παρεμβαλλόμετρων περασμάτων τρισδιάστατη με το δαχτυλίδι καλωδίων επιστολών

 

Το Fiberall είναι με πάνω από 9 έτη εμπειρίας στην υπηρεσία cOem σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών. Είμαστε σε θέση να παρέχουμε όλα τα είδη συνδετήρα ινών, συμπεριλαμβανομένου του Sc, LC, του ST, FC, της MU, ΑΜ-RJ, D4, του DIN, LX.5, VF45, MPO/MTP κ.λπ. Ο προηγμένος γυαλίζοντας εξοπλισμός μας παρέχει επίσης το διαφορετικό πρόσωπο τελών που γυαλίζει το PC, το UPC και APC.

 

Παρέχουμε επίσης πολλά είδη οπτικού καλωδίου ινών για τις επιλογές, διαφορετική δομή καλωδίων όπως το μονοκατευθυντικό, διπλό, οριζόντια διπλό, στρογγυλό καλώδιο δεσμών, επίπεδο καλώδιο κορδελλών, υπαίθριο αδιάβροχο καλώδιο, στρατιωτικό τακτικό καλώδιο, εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο, μακρινό καλώδιο σταθμών βάσης μετάδοσης και το υπαίθριο καλώδιο ινών, το ξεμπλοκάρισμα ή fan-out η διάμετρος μπορούν να είναι 0.6mm, 0.9mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.8mm, 3.0mm, ή προσαρμοσμένος. Και το υλικό σακακιών μπορεί PVC, LSZH, TPU, TPEE/Hytrel, PE και ούτω καθεξής, καλώδιο με τη φλόγα - βαθμός OFNR, OFNP καθυστερούντω επίσης διαθέσιμο.

 

Όσον αφορά στον τύπο ινών και την ποσότητα ινών, παρέχουμε τον ενιαίο τρόπο OS1, OS2, G652B και η ίνα G652D, G655, G657A1 ή G657A2 και G651, OM1 62.5/125, OM2 50/125, OM3 50/125, πολυ ίνα τρόπου OM4, αγοραστής μπορούν να διατάξουν 2 πυρήνες, 4 πυρήνες, 8 πυρήνες, 12 πυρήνες, 24 πυρήνες, 48 πυρήνες, 72 πυρήνες σε 144 πυρήνες κατόπιν αιτήματος.

 

Παρέχουμε επίσης τη διάφορη επιλογή χρώματος, κίτρινος, μπλε, πορτοκαλής, πράσινος, καφετής, γκρίζος, άσπρος, κόκκινος, μαύρος, πορφυρός, ρόδινη, Aqua 12 χρώματα, ειδικά στον πολυ άλτη οπτικών ινών πυρήνων και η πλεξίδα οπτικών ινών, αυτό είναι πολύ χρήσιμη να διακρίνει από το διαφορετικό χρώμα. Η προσαρμοσμένη ετικέτα, το σημάδι καλωδίων, η συσκευασία και η τυπωμένη ύλη είναι επίσης διαθέσιμες.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα


Sc-Sc συνδετήρες ινών
Διπλός συνδετήρας με το συνδετήρα
Στίλβωση ανώτερης ποιότητας PC/UPC/APC
δοκιμή περασμάτων 100% (απώλεια εισαγωγής και επιστροφής απώλεια)
καλώδιο 2.0mm και 3.0mm προαιρετικό.

Απώλεια εισαγωγής (SM): Χαρακτηριστική<0> επιστροφής απώλεια: UPC>50dB, APC>60dB
Επανάληψη: >1000 χρόνοι

Υψηλή αξιοπιστία
RoHS υποχωρητικό.

 

Παράμετροι fapc-SPSPS2

 

Προδιαγραφή καλωδίων Ντούμπλεξ 2.0mm σκοινιού SC/PC-SC/PC SM μπαλωμάτων
Τύπος ινών SM
Τύπος καλωδίων Επίπεδα 2.0mm X 4.1mm
Τύπος συνδετήρων Sc με το συνδετήρα
Ferrule στίλβωση PC, UPC
Μήκος Προεπιλογή ή προσαρμοσμένος
Υλικό πληρώσεως Kevlar
Υλικό σακακιών PVC ή LSOH
Ανοχή μήκους (<15 meters=""> 0/+100mm
Ανοχή μήκους (μετρητές >15) -0/+10%
Χρώμα σακακιών Κίτρινος (ενιαίος τρόπος) ή προσαρμοσμένος
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB),
1000 ζευγάρωμα
Θερμοκρασία εργασίας -20 °C σε +70°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40 °C σε +85°C
Ferrule Concentricity < 1="">
Σχετική υγρασία 90-95% σε 40°C

Προσαρμοσμένο οπτικών ινών αλτών Sc σκοινί μπαλωμάτων Sc διπλό με το δαχτυλίδι καλωδίων επιστολών 

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα