Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

12 πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών ινών/πλεξίδα LC πολλαπλού τρόπου για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

12 πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών ινών/πλεξίδα LC πολλαπλού τρόπου για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

Κίνα 12 πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών ινών/πλεξίδα LC πολλαπλού τρόπου για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων προμηθευτής
12 πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών ινών/πλεξίδα LC πολλαπλού τρόπου για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων προμηθευτής 12 πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών ινών/πλεξίδα LC πολλαπλού τρόπου για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων προμηθευτής 12 πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών ινών/πλεξίδα LC πολλαπλού τρόπου για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  12 πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών ινών/πλεξίδα LC πολλαπλού τρόπου για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: RoHS,UL
Αριθμό μοντέλου: Fapg-LPS12

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 500 ΜΕΤΡΑ
Τιμή: Upon request
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE ή περικάλυμμα φυσαλίδων/χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-7 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα προϊόντος: Πακέτο ινών δέσμης Τύπος συνδέσμου: LC
Καλώδιο χρώματος: Μπλε Πορτοκαλί Πράσινο Καφέ Γκρι Λευκό Κόκκινο Μαύρο Κίτρινο Μωβ Ροζ Aqua εφαρμογή: Διανομή ινών
Τύπος ινών: OS1 ή OS2 Core Count: 12 Ίνες
LC μηχανικές ιδιότητες: συντάσσεται με τα πρότυπα IEC11801, EIA568A και FOCIS10 Μέγιστοι χρόνοι ζευγαρώματος: > 1000

Fapg-LPS12, πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών 12 ινών LC με 12 χρώματα 0.9mm σφιχτός απομονωτής

 

Πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών

 

Η πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών είναι με το συνδετήρα από τη μία πλευρά του καλωδίου ινών, το άλλο τέλος είναι θραύση ινών και μπορεί να συνδεθεί με τον άλλο πυρήνα ινών μέσω να συνδέσει τήξης, χρησιμοποιείται συνήθως στο τελικό κιβώτιο οπτικής ίνας για να συνδέσει το καλώδιο και τον τερματικό εξοπλισμό.

 

Υπάρχει πολλαπλού τρόπου και single-mode πλεξίδα ινών δεσμών. Η πολλαπλού τρόπου πλεξίδα είναι με το πορτοκάλι ή το σακάκι aqua, το μήκος κύματος εργασίας είναι 850nm, η απόσταση μετάδοσης είναι μέσα σε 2km, είναι για συντομία απόσταση διασυνδέει. Η ενιαία πλεξίδα ινών τρόπου είναι με το κίτρινο σακάκι, υπάρχουν δύο είδη μήκους κύματος, 1310nm και 1550nm, η απόσταση μετάδοσης είναι πολύ μακρύτερα όπως 10Km, 40Km και ούτω καθεξής. Αποτελείται από την ίνα 12 στο διαφορετικό χρώμα: μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετής, γκρίζος, άσπρος, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος, πορφυρός, ρόδινο, aqua. Εκτός από 12 ίνες, Fiberall παρέχει επίσης την πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών 8 ινών, 6 ινών και 4 ινών.

 

Εφαρμογές

 

1, ευρύ οπτικό δίκτυο μετάδοσης τηλεπικοινωνιών

2, δίκτυο πρόσβασης ινών

3, ενεργό τερματικό συσκευών

4, δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

5, οπτική όργανο μέτρησης

6, δίκτυο τοπικής περιοχής το (LAN)

7, οπτική ίνα CATV

8, μετάδοση στοιχείων οπτικής ίνας

9, φωτοηλεκτρικός εξοπλισμός δοκιμής

10, κατάλληλος για το πλαίσιο δικτύων ODF μετάδοσης οπτικών καλωδίων, οπτική σύνδεση εξοπλισμού μετάδοσης

11, δοκιμή δικτύων δεδομένων Gigabit

12, ιατρικός εξοπλισμός,

13, άλλες βιομηχανικές και στρατιωτικές εφαρμογές

 

Προδιαγραφή της πλεξίδας οπτικών ινών δεσμών 12 χρωμάτων

 

Αριθμός μερών Fapg-LPS12
Προδιαγραφή πλεξίδων LC/PC πλεξίδα 12 χρώματα 0.9mm ινών δεσμών
Τρόπος ινών Ενιαίος τρόπος
Χρώμα μποτών Άσπρος
Πολωνικά PC, UPC
Τύπος καλωδίων Στρογγυλός σφιχτός απομονωτής
Χρώμα καλωδίων 12 χρώματα: Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετής, γκρίζος, άσπρος, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος, πορφυρός, ρόδινο, Aqua
Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB
Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Αλατισμένος ψεκασμός ≤0.1dB
Επανάληψη ≤0.1dB (1000 που ζευγαρώνουν)
Δόνηση ≤0.2dB (550Hz 1.5mm)
Θερμοκρασία ≤0.2dB (- 40+85 στο τέλος 100 ώρες)
Όφσετ κορυφών 0μm ~ 50μm
Ακτίνα της κυρτότητας 7mm ~ 25mm
Υποχωρητικά πρότυπα ROHS, IEC ΚΑΙ GR-326

12 πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών ινών/πλεξίδα LC πολλαπλού τρόπου για το δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα