Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική Πομποδέκτης

Ανθεκτικός οπτικός πομποδέκτης SFP 10G, ΚΚ SFP LC πομποδέκτης περιορισμένου φάσματος 300M

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Ανθεκτικός οπτικός πομποδέκτης SFP 10G, ΚΚ SFP LC πομποδέκτης περιορισμένου φάσματος 300M

Κίνα Ανθεκτικός οπτικός πομποδέκτης SFP 10G, ΚΚ SFP LC πομποδέκτης περιορισμένου φάσματος 300M προμηθευτής
Ανθεκτικός οπτικός πομποδέκτης SFP 10G, ΚΚ SFP LC πομποδέκτης περιορισμένου φάσματος 300M προμηθευτής Ανθεκτικός οπτικός πομποδέκτης SFP 10G, ΚΚ SFP LC πομποδέκτης περιορισμένου φάσματος 300M προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ανθεκτικός οπτικός πομποδέκτης SFP 10G, ΚΚ SFP LC πομποδέκτης περιορισμένου φάσματος 300M

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: CE,FCC, ROHS
Αριθμό μοντέλου: FA-tcj10l85-03D

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο/χαρτοκιβώτιο φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: SFP + Πομποδέκτης Interface Τύπος: LC
Τρόπος ινών: Πολυ τρόπος Φάσμα θερμοκρασιών: 0~70 ℃
ταχύτητα δεδομένων: 10G Μέγιστη μετάδοση: 300 μέτρα
Συμβατός τύπος ινών: 50/125 και 62.5/125um Λειτουργία DDM: Με το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου

FA-tcj10l85-03D, οπτικός πομποδέκτης ινών sfp+-SR 10Gbps LC ΚΚ 850nm περιορισμένου φάσματος 300M με DDM

 

Με τον ευφυή πομποδέκτη οπτικών ινών, η μονάδα διαχείρισης δικτύου μπορεί να ελέγξει τη θερμοκρασία, την τάση ανεφοδιασμού, το προκατειλημμένο ρεύμα λέιζερ και τη διαβιβάζοντας και λαμβάνουσα οπτική ισχύ σε πραγματικό - χρόνος. Η μέτρηση αυτών των παραμέτρων μπορεί να βοηθήσει τη διοικητική μονάδα να ανακαλύψει τη θέση ελαττωμάτων στη σύνδεση οπτικής ίνας, να απλοποιήσει τις εργασίες συντήρησης και να βελτιώσει την αξιοπιστία του συστήματος.

Τα ψηφιακά διαγνωστικά που ελέγχουν (DDM, λειτουργία διαγνώσεων ελαττωμάτων) του οπτικού πομποδέκτη παρέχουν μέσα για την απόδοση του συστήματος, μπορούν να βοηθήσουν τη διαχείριση συστήματος να προβλέψει τη ζωή χρήσης του πομποδέκτη οπτικών ινών, να απομονώσουν το ελάττωμα συστημάτων και να ελέγξουν τη συμβατότητα κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης.

1, το ψηφιακό ποτενσιόμετρο (ή η ΠΑΧ) αντί του παραδοσιακού αντιστάτη ρύθμισης, πρόσβαση και διαβασμένος και γράφουν μέσω του τμηματικού λεωφορείου στοιχείων I2C

2, διάστημα EEPROM (ηλεκτρικά εξαλείψιμη προγραμματίσημη μνήμη μόνο για ανάγνωση) που αποτελούνται από δύο διαστημικά A0h και A2h: Το A0h χρησιμοποιείται για να φυλάξει τις σταθερές πληροφορίες και A2h χρησιμοποιείται κυρίως για να αποθηκεύσει τις πληροφορίες σχετικές με τη λειτουργία ελέγχου DDM.

3, η ενότητα έχουν τη λειτουργία ελέγχου. Μπορέστε να εκθέσετε το σε πραγματικό χρόνο έλεγχο της θερμοκρασίας, τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, προκατειλημμένο ρεύμα, να διαβιβάσετε την ισχύ και να λάβετε την ισχύ

4, ο πομποδέκτης οπτικών ινών είναι με τη διαγνωστική λειτουργία. Η ενότητα ελέγχει 5 εκθέτοντας τις παραμέτρους της ενότητας από την αρμόδια δικαιολογία και το δικαστή εάν είναι μέσα στην κανονική σειρά. Όπως διευκρινίζεται σε sff-8472, κάθε παράμετρος καλεί δύο επίπεδα συναγερμού, συναγερμοί τους συναγερμούς και προειδοποίηση αντίστοιχα, και κάθε στάδιο διαιρείται σε δύο συναγερμούς υψηλούς και χαμηλούς.

 

Κύρια χαρακτηριστικά FA-tcj10l85-03D

 

SFP+ ενθυλάκωση με το συνδετήρα LC

Με το λέιζερ 850nm VCSEL και τον ανιχνευτή φωτογραφιών ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ

Εισόδου-εξόδου διεπαφή στοιχείων LVPECL συμβατή

Μετάδοση το 2000 MHZ-χλμ MMF μέχρι 300m

Διασκεδασμός δύναμης < 1W="">

Η χαμηλή EMI και άριστη προστασία ESD

Η ασφάλεια λέιζερ καλύπτει την τυποποιημένη απαίτηση IEC-60825

Συμβατό σύστημα με RoHS

Συμβατό σύστημα με SFF8472

 

Οπτική απόδοση

 

(Περιβαλλοντική λειτουργούσα θερμοκρασία 0°C σε +70°C, Vcc =3.3 Β)

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος. Max. Μονάδες
Τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων
Κεντρικό μήκος κύματος lo 840 850 860 NM
Φασματικό πλάτος RMS Dl - - 0,45 DB
Μέση δύναμη παραγωγής Po -5 - -1 dBm
Αναλογία εξάλειψης ER 3.0 - - DB
Ποινική ρήτρα διασποράς       3.9 DB
Σχετικός θόρυβος έντασης RIN12 OMA     -128 dB/Hz
Συνολικό jitter Tj IEEE 802.3ae  
Τμήμα δεκτών
Κεντρικό μήκος κύματος lo   850   NM
Ευαισθησία δεκτών Rsen     -11.5 dBm
Τονισμένη ευαισθησία Rsen     -10.5 dBm
Υπερφόρτωση δεκτών Rov 0     dBm
Επιστροφής απώλεια   12     DB
Το Los βεβαιώνει LOSΑ -17     dBm
Επιδόρπιο Los LOSΔ     -15 dBm
Υστέρηση Los   0,5   4  

 

Ηλεκτρική απόδοση

 

(Περιβαλλοντική λειτουργούσα θερμοκρασία 0°C σε +70°C, Vcc =3.3 Β)

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος. Max. μονάδα
Τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων
Εισαγωγή διαφορικό Impendence Zin 90 100 110 Ωμ
Διαφορικό ταλάντευσης εισαγωγής στοιχείων Vin 180   700 MV
TX θέστε εκτός λειτουργίας Θέστε εκτός λειτουργίας   2.0   Vcc Β
Επιτρέψτε   0   0,8 Β
TX ελάττωμα Βεβαιώστε   2.0   Vcc Β
Deassert   0   0,8 Β
Τμήμα δεκτών
Διαφορικό impendence παραγωγής Zout   100   Ωμ
Διαφορικό ταλάντευσης παραγωγής στοιχείων Vout 300   800 MV
Rx_LOS Βεβαιώστε   2.0   Vcc Β
Deassert   0   0,8 Β

 

Μέγιστη διαβιβάζοντας απόσταση

 

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος. Max. Μονάδα
Τύπος ινών

850nm OFL

Εύρος ζώνης

         
62.5 um 160MHz-χλμ       26 μ
200MHz-χλμ       33 μ
um 50 400MHz-χλμ       66 μ
500MHz-χλμ       82 μ
2000MHz-χλμ       300 μ

Ανθεκτικός οπτικός πομποδέκτης SFP 10G, ΚΚ SFP LC πομποδέκτης περιορισμένου φάσματος 300M 

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα