Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικών ινών πομποδέκτη

1.25G ενιαίος πομποδέκτης οπτικών ινών SFP με το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

1.25G ενιαίος πομποδέκτης οπτικών ινών SFP με το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου

Κίνα 1.25G ενιαίος πομποδέκτης οπτικών ινών SFP με το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου προμηθευτής
1.25G ενιαίος πομποδέκτης οπτικών ινών SFP με το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου προμηθευτής 1.25G ενιαίος πομποδέκτης οπτικών ινών SFP με το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  1.25G ενιαίος πομποδέκτης οπτικών ινών SFP με το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: CE,FCC, ROHS
Αριθμό μοντέλου: FA-TCS12L35-40D & FA-TCS12L53-40D

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κιβώτιο/χαρτοκιβώτιο φουσκαλών
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Λειτουργική μονάδα SFP Fiber Τύπος λιμένων: LC
Μήκος κύματος εργασίας: 1310/1550nm Κανάλι ινών: Ενιαία ίνα
Συμβατή ίνα: 9/125, 50/125, 62.5/125um Απόσταση: 40 χιλιόμετρα
Φάσμα θερμοκρασιών: 0~70 ℃ ταχύτητα δεδομένων: 1.25Gbps

FA-tcs12l35-40D & FA-tcs12l53-40D, WDM 1.25G SFP πομποδέκτης οπτικής ίνας με το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου LC 40KM

 

Ο αμφίδρομος SFP (μικρός τύπος Pluggable) πομποδέκτης οπτικών ινών Fiberall είναι υποχωρητικός με το SFP MSA (πολλών πηγών συμφωνία) και sff-8472. Όλοι οι οπτικοί πομποδέκτες Fiberall ικανοποιούν την κατηγορία Ι απαιτήσεις ασφάλειας λέιζερ σύμφωνα με τα διεθνή EN 60825-1 πρότυπα.

Οι διαβιβάζοντας και λαμβάνουσες λειτουργίες περιλαμβάνονται σε μια συσκευασία καρφιτσών SFP 20 με μια μονοκατευθυντική διεπαφή LC. Η συσκευή αποστολής σημάτων ενσωματώνει ένα ιδιαίτερα αξιόπιστου 1310 λέιζερ NM ή 1550 NM (απόσταση λέιζερ FP για συντομία και λέιζερ DFB για τη μεγάλη τηλεφωνική απόσταση) και ένα κύκλωμα οδηγών που μετατρέπει τα στοιχεία στο οπτικό σήμα με APC τη λειτουργία. Ο δέκτης ενσωματώνει μια αποδοτική ΚΑΡΦΊΤΣΑ InGaAs/InP ή τη φωτοδίοδο APD και ο δέκτης είναι σε θέση να μετατρέψει το οπτικό σήμα σε ένα ηλεκτρικό ρεύμα που ενισχύεται και αναπαράγεται στα στοιχεία. Ο ενισχυτής είναι εναλλασσόμενο ρεύμα που συνδέεται με τον προενισχυτή μέσω ενός πυκνωτή και ενός χαμηλής διέλευσης φίλτρου. Είναι σε θέση να περάσει το σήμα από 100Mb/s σε 2,5 GB/s χωρίς σημαντική ευαισθησία.

 

Χαρακτηριστικά προϊόντων FA-tcs12l35-40D & FA-tcs12l53-40D

 

Μέχρι τα στοιχεία 1.25Gbps - συνδέσεις

1310/1550nm λέιζερ FP και φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ για τη μετάδοση 40km

Ενιαία αμφίδρομη μετάδοση τρόπου

Υποχωρητικός με το SFP MSA και sff-8472 με τη μονοκατευθυντική διεπαφή LC

Με την ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία ελέγχου

Εσωτερική βαθμολόγηση ή εξωτερική βαθμολόγηση

Συμβατό σύστημα με RoHS

Με την καυτός-Pluggable ικανότητα

Απομόνωση > 30dB, διαγώνια συζήτηση < -45dB="">

Ασφάλεια ματιών με σκοπό να συναντήσει το λέιζερ Class1, υποχωρητικό με iec60825-1

Με την ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V

Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0 σε +70°C

 

Εφαρμογές

 

Gigabit Ethernet

Κανάλι ινών

Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

Μεταστρεφόμενες backplane εφαρμογές

Διεπαφή δρομολογητών ή κεντρικών υπολογιστών

Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

 

Προδιαγραφή του διαβιβάζοντας και λαμβάνοντος τμήματος

 

Παράμετρος Σύμβολο Λ. Χαρακτηριστικός Max Μονάδα
Κεντρικό μήκος κύματος λc 1290 1310 1330 NM
Φασματικό πλάτος (RMS) ∆λ     1 NM
Μέση δύναμη παραγωγής Ικτάλουρος -3   2 dBm
Αναλογία εξάλειψης ER 9     DB
Διαφορικό ταλάντευσης εισαγωγής στοιχείων ΒΜΕΣΑ 400   1800 MV
Διαφορική σύνθετη αντίσταση εισαγωγής ΖΜΈΣΑ 90 100 110 Ω
TX θέστε εκτός λειτουργίας Θέστε εκτός λειτουργίας   2.0   Vcc Β
Επιτρέψτε   0   0,8 Β
TX ελάττωμα Ελάττωμα   2.0   Vcc Β
Κανονικός   0   0,8 Β
Κεντρικό μήκος κύματος λc 1480   1580 NM
Ευαισθησία δεκτών       -22 dBm
Υπερφόρτωση δεκτών   -3     dBm
Το Los de-βεβαιώνει LOSΔ     -34 dBm
Το Los βεβαιώνει LOSΑ -45     dBm
Υστέρηση Los   1 3.0 4 DB
Διαφορικό ταλάντευσης παραγωγής στοιχείων Vout 370   1800 MV
Los Υψηλός 2.0   Vcc Β
Χαμηλός     0,8 Β

Σημείωση: Το ανωτέρω στοιχείο είναι για την αναφορά μόνο και παρακαλώ συμβουλεύεται την τελική προδιαγραφή στο πρόσωπο πωλήσεών μας.

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα