Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόνταίνα μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

Μετατροπέας μέσων Ethernet ινών Gigabit, διπλός μετατροπέας 1310nm μέσων Sc

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Μετατροπέας μέσων Ethernet ινών Gigabit, διπλός μετατροπέας 1310nm μέσων Sc

Κίνα Μετατροπέας μέσων Ethernet ινών Gigabit, διπλός μετατροπέας 1310nm μέσων Sc προμηθευτής
Μετατροπέας μέσων Ethernet ινών Gigabit, διπλός μετατροπέας 1310nm μέσων Sc προμηθευτής Μετατροπέας μέσων Ethernet ινών Gigabit, διπλός μετατροπέας 1310nm μέσων Sc προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μετατροπέας μέσων Ethernet ινών Gigabit, διπλός μετατροπέας 1310nm μέσων Sc

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Fiberall or OEM
Πιστοποίηση: CE,FCC,RoHS
Αριθμό μοντέλου: Famc-gdse13s-20

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 σύνολα
Τιμή: Upon request
Συσκευασία λεπτομέρειες: Κουτί από χαρτόνι/χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Fiber Optical Media Converter ταχύτητα δεδομένων: 10/100/1000M
Τύπος Fiber: ενιαίος τρόπος Υποδοχή σύνδεσης Fiber: SC
ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: 0~70℃ Τροφοδοσία: 220V εναλλασσόμενο ρεύμα
Διαβίβαση της απόστασης: 40 km Λιμένας του τοπικού LAN: RJ45

Famc-gdse13s-20, μετατροπέας MEDIA Ethernet ινών Gigabit με τη διπλή διεπαφή SM 40Km ινών Sc

 

Απαιτήσεις και πρότυπα δοκιμής

1, δοκιμή των σχετικών εξαρτημάτων

2, ηλεκτρική δοκιμή απόδοσης του συστήματος παροχής ηλεκτρικού ρεύματος

3, καυτή δοκιμή απόδοσης βουλωμάτων

4, δοκιμή υψηλής θερμοκρασίας και χαμηλής θερμοκρασίας (συμπεριλαμβανομένης της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, της οπτικής ενότητας πομποδεκτών)

 

Δοκιμή απόδοσης διεπαφών Ethernet του μετατροπέα μέσων ινών

1, δοκιμή απόστασης μετάδοσης rj-45 στριμμένου ζευγαριού

2, διαγώνια δοκιμή (NODE/HUB) της rj-45 στριμμένης μετάδοσης ζευγαριού

3, ταιριάζοντας με δοκιμή σύνθετης αντίστασης μετάδοσης rj-45 στριμμένου ζευγαριού

4, δοκιμή συμβατότητας της ηλεκτρικής διεπαφής (διακόπτης, πλήμνη, κάρτα δικτύων)

 

Δοκιμή διεπαφών ινών

1, ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου συμβατή δοκιμή του πομποδέκτη οπτικών ινών

2, δοκιμή απόστασης μετάδοσης του οπτικού πομποδέκτη

3, ταιριάζοντας με δοκιμή σύνθετης αντίστασης PECL

4, οπτική δοκιμή συμβατότητας διεπαφών (οπτικοί διακόπτες, πλήμνη ινών, κάρτα δικτύων ινών, μετατροπέας μέσων ινών).

 

Τάση και τρέχουσες απαιτήσεις του συστήματος παροχής ηλεκτρικού ρεύματος

η τάση και το ρεύμα μετατροπέων μέσων ινών 100M είναι DC5V/550mA, ισχύς: 2.75W

Η απόκλιση τάσης είναι + 0.03V, και η τάση εισαγωγής είναι AC110V~260V

η τάση και το ρεύμα πομποδεκτών ινών 10/100M είναι DC5V/650 μΑ, ισχύς: 3.2w

Η απόκλιση τάσης είναι + 0.05V, και η τάση εισαγωγής είναι AC110V~260V

10M η τάση και το ρεύμα μετατροπέων οπτικών ινών είναι DC5V/250mA, ισχύς: 1.25W

Η απόκλιση τάσης είναι + 0.02V, και η τάση εισαγωγής είναι AC110V~260V

 

Οπτικές παράμετροι

 

Πολλαπλού τρόπου
Ίνα 62.5/125, 50/125,100/140µm
Οπτική δύναμη παραγωγής >-18dBm
Λήψη της ευαισθησίας <-31db>
Απόσταση 0~2km ή 0~5km
Συνδετήρας SC, ST, FC
Μήκος κύματος 850nm/1300nm/1310nm
Ενιαίος τρόπος
Ίνα 9/125,8.3/125,8.7/125or 10/125µm
Απόσταση 0~40km
Οπτική δύναμη παραγωγής -11~ -6dBm
Λήψη της ευαισθησίας < -34dBm="">
Συνδετήρας SC, ST, FC
Μήκος κύματος 1310nm

Στοιχεία επικοινωνίας
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Tao

Τηλ.:: 86-755-29526392

Φαξ: 86-755-29526392

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα