Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Fiber καλώδιο patch

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber καλώδιο patch για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Fiber καλώδιο patch

(47)
Κίνα Fapc-SASAS1W, FTTH G657B3 που κάμπτει το αναίσθητο λευκό σκοινιού SC/APC-SC/APC μπαλωμάτων οπτικών ινών εργοστάσιο

Fapc-SASAS1W, FTTH G657B3 που κάμπτει το αναίσθητο λευκό σκοινιού SC/APC-SC/APC μπαλωμάτων οπτικών ινών

Fapc-SASAS1W, FTTH G657B3 που κάμπτει το αναίσθητο άσπρο σακάκι σκοινιού SC/APC-SC/APC SM μπαλωμάτων οπτικών ινών με τη μικρή κάμπτοντας ακτίνα και την έξοχη αντι κάμπτοντας απόδοση Τα πλεονεκτήματα και τα μειο... Read More
2019-03-11 10:45:21
Κίνα άλτης οπτικών ινών σκοινιού SC/LC μπαλωμάτων ινών 2.0x4.1mm διπλός με το μπλε καλώδιο SM εργοστάσιο

άλτης οπτικών ινών σκοινιού SC/LC μπαλωμάτων ινών 2.0x4.1mm διπλός με το μπλε καλώδιο SM

Fapc-SASPS2L & fapc-SPLPS2L, άλτης οπτικών ινών σκοινιού SC/LC μπαλωμάτων ινών 2.0x4.1mm διπλός με το μπλε καλώδιο SM Η οπτική ίνα είναι μια απαραίτητη και το περισσότερο σημαντικό μέρος του άλτη οπτικών ινών. ... Read More
2019-03-11 10:39:04
Κίνα 72 Sc/APC - Sc/APC ξεμπλοκαρίσματος αλτών οπτικών ινών κλάδων ινών για τη χρήση υψηλής πυκνότητας εργοστάσιο

72 Sc/APC - Sc/APC ξεμπλοκαρίσματος αλτών οπτικών ινών κλάδων ινών για τη χρήση υψηλής πυκνότητας

72 Sc/APC - Sc/APC ξεμπλοκαρίσματος αλτών οπτικών ινών κλάδων ινών για τη χρήση υψηλής πυκνότητας Το καλώδιο ινών κλάδων είναι ένα καλώδιο που μπορεί να διαιρεθεί σε διάφορα μικρά οπτικά καλώδια σε οποιαδήποτε ... Read More
2017-12-29 18:03:40
Κίνα MPO σε MPO MTP σε MTP MPO στο σκοινί πολλαπλού τρόπου 8F 12F 24F μπαλωμάτων οπτικών ινών LC OM3 εργοστάσιο

MPO σε MPO MTP σε MTP MPO στο σκοινί πολλαπλού τρόπου 8F 12F 24F μπαλωμάτων οπτικών ινών LC OM3

FA-bpc-MPLPM08, MPO σε MPO MTP σε MTP MPO στο πολλαπλού τρόπου OM3 σκοινί 8F 12F 24F μπαλωμάτων οπτικών ινών LC Στις συσκευές σύνδεσης λιμένων μετάδοσης των εφαρμογών μετάδοσης στοιχείων 40G/100G, όπως ο πομποδ... Read More
2017-12-29 18:03:14
Κίνα PDLC - διπλός άλτης οπτικών ινών LC, ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας τρόπου εργοστάσιο

PDLC - διπλός άλτης οπτικών ινών LC, ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας τρόπου

FA-ΔΕΗ-PPLPS2, διπλό σκοινί μπαλωμάτων ινών pdlc-LC για το μακρινό άλτη οπτικών ινών μετάδοσης σταθμών βάσης Με το ελαφρύ, υψηλό ποσοστό μετάδοσης, τη μεγάλη απόσταση μετάδοσης, την υψηλή ασφάλεια και άλλα πλεο... Read More
2017-12-29 18:02:53
Κίνα Ο υπαίθριος μακρινός άλτης 2 οπτικών ινών μετάδοσης ODC πυρήνες με IP67 στεγανοποιεί το βούλωμα εργοστάσιο

Ο υπαίθριος μακρινός άλτης 2 οπτικών ινών μετάδοσης ODC πυρήνες με IP67 στεγανοποιεί το βούλωμα

FA-odc-OPOPS2, ο υπαίθριος μακρινός άλτης 2 οπτικών ινών μετάδοσης ODC πυρήνες με IP67 στεγανοποιεί το βούλωμα/την υποδοχή για FTTA Τα τελευταία χρόνια, με τη συνεχή ανάπτυξη του συστήματος επικοινωνιών δικτύων... Read More
2017-12-29 18:02:09
Κίνα 2 υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων με το βούλωμα ODC/υποδοχή για FTTA εργοστάσιο

2 υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων με το βούλωμα ODC/υποδοχή για FTTA

2 υπαίθριο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων με το βούλωμα ODC/υποδοχή για FTTA Ο άλτης οπτικών ινών ODC χρησιμοποιείται για FTTA που συνδέεται άμεσα με την κεραία, το σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας υποδο... Read More
2017-12-29 18:02:01
Κίνα Μακρινό σκοινί LC μπαλωμάτων ινών μετάδοσης FTTA - LC SM ή ΚΚ ντούμπλεξ για το σταθμό βάσης εργοστάσιο

Μακρινό σκοινί LC μπαλωμάτων ινών μετάδοσης FTTA - LC SM ή ΚΚ ντούμπλεξ για το σταθμό βάσης

Μακρινό σκοινί LC μπαλωμάτων ινών μετάδοσης FTTA - LC SM ή ΚΚ ντούμπλεξ για το σταθμό βάσης Το τράβηγμα της μακρινής τεχνολογίας περιλαμβάνει γενικά τρία είδη τεχνικών, όπως η ραδιοσυχνότητα, η μέσες συχνότητα ... Read More
2017-12-29 18:01:29
Κίνα Ο Multicore άλτης οπτικών ινών τύπων ξεμπλοκαρίσματος, ανεμιστήρας 12 ινών επιδιορθώνει έξω το Sc σκοινιού στο Sc εργοστάσιο

Ο Multicore άλτης οπτικών ινών τύπων ξεμπλοκαρίσματος, ανεμιστήρας 12 ινών επιδιορθώνει έξω το Sc σκοινιού στο Sc

Ο Multicore άλτης οπτικών ινών τύπων ξεμπλοκαρίσματος, ανεμιστήρας 12 ινών επιδιορθώνει έξω το Sc σκοινιού στο Sc Το Fiberall είναι σε θέση να παρέχει στον άλτη οπτικών ινών (σκοινί μπαλωμάτων ινών) το καλώδιο ... Read More
2017-12-29 18:01:09
Κίνα Διπλό LC στο σκοινί μπαλωμάτων ινών του ST με τον αλεσμένο συνδετήρα ινών του ST κομματιών πολλαπλού τρόπου εργοστάσιο

Διπλό LC στο σκοινί μπαλωμάτων ινών του ST με τον αλεσμένο συνδετήρα ινών του ST κομματιών πολλαπλού τρόπου

Fapc-LPTPM2, διπλό LC στο σκοινί μπαλωμάτων ινών του ST με τον αλεσμένο συνδετήρα ινών του ST κομματιών πολλαπλού τρόπου Η ζωή του σχεδίου του συνηθισμένου καλωδίου οπτικών ινών είναι 20 έτη. Για άλλο ειδικό κα... Read More
2017-11-29 15:33:50
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|