Co. τεχνολογίας Fiberall (Shenzhen), ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Adapter

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Καλώδια οπτικών ινών για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άριστη υπηρεσία σας. Είναι μια ευχαρίστηση συνεργαμένος με σας.

—— Arne

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Adapter

(29)
Κίνα Πλαστικός MPO προσαρμοστής οπτικών ινών PC για τον ενιαίο τρόπο και το πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων MPO εργοστάσιο

Πλαστικός MPO προσαρμοστής οπτικών ινών PC για τον ενιαίο τρόπο και το πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων MPO

Πλαστικός MPO προσαρμοστής οπτικών ινών PC για τον ενιαίο τρόπο και το πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων MPO Ο άλτης οπτικών ινών MPO είναι ένας τύπος σκοινιών μπαλωμάτων οπτικής ίνας, MPO (πολυ ώθηση επάνω) ... Read More
2017-12-29 18:04:34
Κίνα Μονοκατευθυντικός υβριδικός προσαρμοστής LC/PC οπτικών ινών στο σώμα μετάλλων SC/PC με τις τρύπες βιδών εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικός υβριδικός προσαρμοστής LC/PC οπτικών ινών στο σώμα μετάλλων SC/PC με τις τρύπες βιδών

FA-αγγελία-lp1sp-μ, μονοκατευθυντικός υβριδικός προσαρμοστής LC/PC οπτικών ινών στο σώμα μετάλλων SC/PC με τις τρύπες βιδών Η κύρια λειτουργία του προσαρμοστή οπτικών ινών είναι να επιτευχθεί το ταίριασμα των ί... Read More
2017-11-29 15:33:03
Κίνα Υβριδικός προσαρμοστής LC/PC οπτικής ίνας σώματος μετάλλων σε FC/PC με τη φλάντζα για την εγκατάσταση εργοστάσιο

Υβριδικός προσαρμοστής LC/PC οπτικής ίνας σώματος μετάλλων σε FC/PC με τη φλάντζα για την εγκατάσταση

FA-αγγελία-lp1fp-μ, υβριδικός προσαρμοστής LC/PC οπτικών ινών σώματος μετάλλων σε FC/PC με τη φλάντζα για την εγκατάσταση Στο σύστημα επικοινωνιών οπτικής ίνας, προκειμένου να ικανοποιηθούν οι ανάγκες της εύκαμ... Read More
2017-11-29 15:33:00
Κίνα Μέταλλο υβριδικό LC στον προσαρμοστή ινών του ST, LC στο συζευκτήρα του ST δύο κομμάτια που συγκεντρώνονται εργοστάσιο

Μέταλλο υβριδικό LC στον προσαρμοστή ινών του ST, LC στο συζευκτήρα του ST δύο κομμάτια που συγκεντρώνονται

FA-αγγελία-sp1lp-μ, υβριδικός προσαρμοστής LC οπτικών ινών μετάλλων σε μονοκατευθυντικά δύο κομμάτια του ST που συγκεντρώνονται Εκτός από τον πλαστικό προσαρμοστή οπτικών ινών, Fiberall παρέχει επίσης πολλά είδ... Read More
2017-11-26 17:07:34
Κίνα RoHS υποχωρητικός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc διπλός με την επίπεδη ΚΑΠ σκόνης για την ίνα SM εργοστάσιο

RoHS υποχωρητικός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc διπλός με την επίπεδη ΚΑΠ σκόνης για την ίνα SM

FA-αγγελία-SP2SPD, RoHS υποχωρητικός προσαρμοστής οπτικών ινών Sc διπλός με την επίπεδη ΚΑΠ σκόνης για την ίνα SM Ποια είναι τα πλεονεκτήματα της επικοινωνίας οπτικής ίνας; Συνοψίσαμε όπως κατωτέρω: 1, ευρεία ζ... Read More
2017-10-27 16:24:52
Κίνα Μπλε διπλός Sc στο Sc προσαρμοστής προσαρμοστών οπτικών ινών για τη σύνδεση σκοινιού μπαλωμάτων ινών DX SM εργοστάσιο

Μπλε διπλός Sc στο Sc προσαρμοστής προσαρμοστών οπτικών ινών για τη σύνδεση σκοινιού μπαλωμάτων ινών DX SM

FA-αγγελία-SP2SP, διπλό μπλε Sc προσαρμοστών οπτικών ινών στο Sc για τη σύνδεση σκοινιού μπαλωμάτων ινών DX SM Γιατί υπάρχουν πολλοί φτηνοί προσαρμοστές οπτικών ινών στην αγορά. Υπάρχουν πολλοί λόγοι. Κατ' αρχά... Read More
2017-10-26 09:07:58
Κίνα Προσαρμοστής οπτικών ινών Flangeless, πολλαπλού τρόπου LC σε LC συζευκτήρας με το πλαστικό PEI εργοστάσιο

Προσαρμοστής οπτικών ινών Flangeless, πολλαπλού τρόπου LC σε LC συζευκτήρας με το πλαστικό PEI

FA-αγγελία-LP1MP, μονοκατευθυντικό πολλαπλού τρόπου LC σε LC μπεζ χρώμα προσαρμοστών ινών οπτικό με το πλαστικό PEI Η οπτική ίνα συνδέεται με έναν προσαρμοστή οπτικών ινών μέσω ενός μανικιού με ένα ανοικτό χάσμ... Read More
2017-09-26 08:47:50
Κίνα Υβριδικός προσαρμοστής LC οπτικής ίνας στον προσαρμοστή 1.25mm FC Ferrule αλλαγή Ferrule 2.5mm εργοστάσιο

Υβριδικός προσαρμοστής LC οπτικής ίνας στον προσαρμοστή 1.25mm FC Ferrule αλλαγή Ferrule 2.5mm

FA-αγγελία-lp1fp-π, υβριδικός προσαρμοστής LC οπτικών ινών Ferrule FC 1.25mm στην αλλαγή Ferrule 2.5mm Κριτήρια αξιολόγησης για υψηλό - ποιοτικοί προσαρμοστές 1, φλόγα - καθυστερών: Φλόγα - ο καθυστερών είναι τ... Read More
2017-09-26 08:47:14
Κίνα Οπτικός προσαρμοστής ινών Quadplex, LC σε LC προσαρμοστής ινών με 4 κανάλια εργοστάσιο

Οπτικός προσαρμοστής ινών Quadplex, LC σε LC προσαρμοστής ινών με 4 κανάλια

FA-αγγελία-lp4sp-φ, προσαρμοστής οπτικών ινών Quadplex LC με 4 κανάλια με τη φλάντζα ή Flangeless SM Η σκόνη είναι ο εχθρός της οπτικής ίνας, μπορεί να φέρει τη μεγάλη ζημιά στην απόδοση και τη μετάδοση της οπτ... Read More
2017-09-26 08:45:49
Κίνα Πλαστικός Sc στο Sc οπτικός προσαρμοστής για τη Singlemode σύνδεση μπλε ΚΑΠ ινών εργοστάσιο

Πλαστικός Sc στο Sc οπτικός προσαρμοστής για τη Singlemode σύνδεση μπλε ΚΑΠ ινών

FA-αγγελία-SP1SPC, πλαστικός προσαρμοστής SX οπτικών ινών Sc για τη Singlemode σύνδεση ινών με την μπλε ΚΑΠ Κάποιος προσαρμοστής οπτικών ινών είναι με την τρύπα βιδών και είναι απαραίτητο όταν αυτό ανάγκη να εγ... Read More
2017-09-26 08:44:38
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|